Hrnek KeepCup: Maličkost, která rozzáří váš den

Na maličkostech záleží. Vždyť jsou to právě drobnosti a zdánlivě nepodstatné věci, díky kterým jsou naše životy krásně barevné. Příkladem budiž čerstvá káva. Pokud si bez její vůně a plné chuti nedokážete představit ráno, máme pro vás skvělou zprávu. Pravděpodobně vám nemusíme podotýkat, že v oblíbeném hrníčku chutná nejlépe… No a v jedinečném hrníčku KeepCup si ji vychutnáte mnohem intenzivněji než doposud. A pozor, pro milovníky čaje to platí zrovna tak!

Stylový design a ekologické materiály

Hrnek KeepCup není obyčejný hrnek. Vyrábí se z plastu (polypropylen bez BPA) a zdobí ho silikonové doplňky. Idea se zrodila v roce 1998, kdy si jeden z výrobců řekl dost. Dost plastových a papírových kelímků na jedno použití! Přesto netušil, že se ze stylových hrnků stane fenomén, který si oblíbí lidé ve všech koutech světa.

Hrnky KeepCup jsou netoxické a ekologické. Vyrábí se v různých barevných variantách – mnohdy natolik zvláštních, že byste si je ani nedokázali představit. Jenomže právě osobitá image dělá z hrníčků to, čím jsou. Do pastelových barev se okamžitě zakoukáte a budete se chtít „keepcupu“ dotýkat tak často, jak jen to bude možné. Stačí si vybrat tu správnou velikost (extra malá, malá, střední a velká) a načepovat hrnek po okraj tím nejoblíbenějším nápojem. Bude to káva, cappucinno, nebo třeba čaj matcha?

Konečně hrnek, který udrží nápoj déle horký

Popularitu si hrnky nevydobyly jen originálním pojetím, ale také praktičností. Líbilo by se vám, kdyby nápoj vydržel horký i o půl hodiny déle než v normálním hrnku? Vaše přání budiž vyslyšeno. Silikonové uzavírání zajistí, aby se obsah hrnku nevylil a nezpůsobil katastrofu.

Co ještě byste měli vědět o roztomilých hrncích? Vejdou se do většiny kávovarů, mohou se ohřívat v mikrovlnné troubě a umývat v myčce.

Hrnky KeepCup a další originální bytové doplňky seženete na www.different.cz. Ve virtuálních regálech nevšedního internetového obchodu najdete spoustu jedinečných kousků, do kterých se zamilujete na první pohled. Kvalitní doplňky v unikátním designovém provedení rozzáří váš domov a budou dělat radost vám i vašim nejbližším. Stylové a často i vtipné doplňky hned tak někde neseženete! Prohlédněte si designové povlečení, kuchyňské vychytávky a další skvělé věci!

Zanech komentář