I v centru metropole můžete bydlet v blízkosti zeleně. Jaký projekt právě vzniká?

Radost z nového života ve zcela novém projektu – to jsou právě vznikající Byty u parku v oblasti Horního Žižkova. Právě probíhá výstavba moderních bytů s důrazem na prostor i klidné prostředí. Chcete i vy prožít jednu šťastnou etapu svého života v novém? Pojďte se podívat, co nyní vzniká.

Metropolitní bydlení u parku

Moderní architektura se svými elegantně řešenými budovami se snoubí s klidnou oázou parku. Tak vypadá nový projekt na Horním Žižkově. Byty u parku jsou vhodné pro všechny, kdo si přejí bydlet v centru a mít to všude kousek, ale zároveň mít možnost si po práci zajít ihned vedle domu na procházku nebo na brusle do klidného parku. Byty s veškerou občanskou vybaveností v jejich přímém sousedství jsou jedinečnou možností, jak si vychutnat možnost být v centru dění a zároveň v klidné lokalitě.

Veškerá občanská vybavenost

Nový rezidenční projekt Byty u parku je odpovědí na dlouho požadovanou změnu. Změnu nejen velmi malého množství bytů v Praze, ale i na podobu oblasti Horního Žižkova, která si již zasloužila, aby ji někdo pozvedl a přeměnil na klidné místo k žití. Vše odtud máte kousek – zastávku městské dopravy, kulturní centra, sportoviště i divadla, veškerou potřebnou lékařskou péči, školky i školy, a navíc obýváte prostor, který je v přímém sousedství parku. Můžete si tedy skutečně pogratulovat – vybrali jste si skvělé místo pro život.

Každý si najde své místo k žití

V současné nabídce bytů stále ještě zbývají místa, která nejsou obsazena. Jeden z více než 270 bytů, které budou velmi vkusně zařazeny do 11 nových nízkých rezidenčních budov tak může být váš. Je pouze na vaší volbě, zda vám bude vyhovovat minimalistický byt, nebo dáte přednost prostornému bytu s dispozicí 5+kk.

I v centru Prahy bude možno nalézt nové místo k žití, a to hned v blízkosti parku.

Publikováno: 21. 10. 2020

Kategorie: Reality | Reality

Autor: administrator