Samolepicí tapety promění vaše staré dveře i kuchyňské skříňky k nepoznání

Máte obavy z toho, kde vzít peníze na vysněnou výměnu starých, zašlých, letitých dveří, které byť skvěle slouží, po estetické stránce dávno dosloužily? Anebo vzala za své vaše kuchyňská linka zhotovená na míru, je ošoupaná, nevzhledná, ale na novou jednoduše nemáte peníze? V těchto i mnoha jiných případech můžete k opravě různého vybavení doma i ve firmě použít samolepicí fólie neboli samolepicí tapety. Vybírat můžete z tak obrovské nabídky, že si určitě vyberete, ať už hledáte jakýkoli design.

Tapety pro renovaci dveří

Pokud chcete vylepšit vzhled starých dveří, koupit můžete přímo tapety k renovaci dveří. Byly doteď vaše dveře bílé? Pak udělejte změnu a pořiďte např. fólii k renovaci dveří v dekoru hruška tmavá dřevo šíře 90 cm x 2,1 m. Teď právě ji e-shop folie-tapety.cz nabízí se slevou 53 % z původní ceny, tedy stojí jen 212 Kč. Cena je za jeden kus samolepicí fólie na jednu stranu dveří. Formát je shodný s rozměry dveří, nemusíte tedy počítat metry, stačí spočítat dveře a na každou jejich stranu koupit jednu fólii. Renovace dveří se samolepicí fólií je velmi jednoduchá. Jde o omyvatelný, samolepicí vinyl a už dávno neplatí, že se jedná o levnou imitaci. Při správné manipulaci je nábytek po renovaci k nerozeznání od originálu. Není vůbec vzácností, že na jednu stranu dveří použijete jiný vzor samolepicí renovační fólie, než na druhou. Tak můžete dveře dokonale sladit s barvou interiéru.

Nakupte vše pod jednou střechou

V e-shopu folie-tapety.cz koupíte i jiné typy samolepicích fólií – tapet, než jsou ty k rekonstrukci dveří. Nechybí ani tapety na zeď, fototapety, obkladové 3D panely, mnohé bytové doplňky, barvy ve spreji, lepidla, nářadí… Při nákupu nad 1 500 Kč získáte dopravu ZDARMA. Pojďte si vybrat a zkrášlete váš domov.

Publikováno: 08. 12. 2022

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator