Izoplast: Špičkové bazény pro každého

Mít vlastní bazén bylo vždy otázkou prestiže. Jak to vypadá v běžné české domácnosti dnes? Bazény sice stále evokují pocit luxusu, nicméně jsou cenově výrazně dostupnější. Není divu, že jsou k vidění na většině zahrad. A pokud si s myšlenkou na privátní koupací plochu pohráváte i vy, jděte do toho. Získáte úžasné místo pro relaxaci a dovádění s vašimi blízkými. Na druhou stranu si důkladně promyslete řešení, které je pro vaše využití optimální. My vám představíme nejvyhledávanější varianty, v jejichž případě určitě nešlápnete vedle.

V prvé řadě si vyberte firmu, které budete moct důvěřovat. Perfektní poměr ceny a kvality najdete u specialistů z Izoplast a.s. – Bazény České Budějovice. Komu jinému důvěřovat než odborníkům s více než dvacetiletými zkušenostmi? V jejich portfoliu natrefíte na…

Plastové bazény

Preferujete elegantní řešení, které perfektně zapadne do exteriéru zahrady? Vsaďte na zapuštěné plastové bazény. Jsou vysoce kvalitní a jejich životnost je velmi dlouhá. Polypropylen snoubí příznivou cenu, odolnost a značnou variabilitu, která se projevuje na širokém spektru tvarů. Krom klasiky v podobě obdélníku, oválu či kruhu můžete zvolit dispozice na míru. Deskový polypropylen odolá mechanickému poškození a neméně atraktivní je i barevná stálost. Potřebujete snad další důvody, proč si vybrat plastový bazén?

Foliové bazény

Dobrou volbou jsou i foliové bazény ze speciální hydroizolační folie. I ta umožňuje realizaci bazénu libovolného tvaru a uplatňuje se nejen v exteriéru, ale také v interiérech. Folie se hodí také k efektivní rekonstrukci staršího bazénu. Její životnost je vysoká, skvěle odolá vůči UV záření a chemicky ošetřené vodě. K dalším výhodám patří snadná montáž, jednoduchá oprava či to, že odpuzuje mikroorganismy.

Nadzemní bazény

Izoplast má co nabídnout i zájemcům o nadzemní bazény, které jsou cenově nejdostupnější. Obejdete se bez stavebních úprav a přesto získáte bazén pro mnohaleté užívání. Komfort je sice o něco nižší než v případě zapuštěných bazénů, ale tento nedostatek plně vyvažuje nízká cena. Nechcete-li čekat, až našetříte na vysněný zapuštěný bazén, máte jedinečnou šanci.

Chcete-li se o jednotlivých variantách dozvědět další informace, pokračujte na www.izoplast.cz.

Zanech komentář