Zakázková výroba schodiště a zábradlí je lepší než sériová!

Nedílnou součástí výstavby či rekonstrukce bydlení bývá realizace schodiště a souvisejících prvků jako zábradlí. V tomto ohledu je z čeho vybírat, nicméně není nad řešení na míru, které pozvedne úroveň interiéru podstatně více než sériová výroba. Nic proti ní, i ta může být stylová a kvalitní – přesto se nemůže rovnat tomu, co nabízí zámečnictví České Budějovice – Zdeněk Hajný. Zajímá vás, proč doporučujeme právě tuto firmu? Zámečnictví Zdeněk hajný působí v oboru velmi dlouho a realizuje interiérová schodiště, zábradlí, nábytek a doplňky z nerezové oceli a mosazi. Disponuje moderním zázemím, které umožňuje rychlou a přesto vysoce kvalitní výrobu. Profesionálové si zakládají na precizním dílenském zpracování a používají jen špičkové materiály jako je zmíněná nerezová ocel, sklo, či dřevo a vzájemné kombinace. Vy si vyberete takovou, která odpovídá vašim představám a perfektně zapadne do koloritu bydlení.

Pořiďte si interiérové schodiště, po kterém budete pyšně kráčet

Interiérová schodiště patří k nejvýznamnějším architektonickým prvkům. Významně se podílí na atmosféře a zastávají funkci dominanty. Musí spolehlivě a především bezpečně propojit dva prostory. Necháte-li si zhotovit schodiště na míru od českobudějovického zámečnictví, rozhodně nebudete litovat. Získáte originální schodiště na zakázku, které se stane reprezentativním doplňkem. Komplexní servis spočívá ve vytvoření návrhu, výrobě, dopravě a montáži. Cenovou nabídku získáte zcela zdarma, stačí se zeptat.

Bez zábradlí by schodiště nebylo úplné

Nedílnou součástí výrobního portfolia českobudějovického zámečnictví Zdeněk Hajný jsou i zábradlí na schodiště. I v případě tohoto prvku získáte kvalitní, bezpečný a designově propracovaný doplněk, na který je radost pohledět. Nemáte-li ucelenou představu o budoucí podobě zábradlí, nechte si poradit. Zámečníci pro vás navrhnou řešení do interiéru i exteriéru.
Chcete-li se o zakázkové výrobě zámečnictví České Budějovice – Zdeněk Hajný dozvědět další informace, pokračujte na www.zamecnictvi-hajny.cz. A nezapomeňte se podívat do fotogalerie realizovaných prací. Jsou vskutku přesvědčivé!