Pořiďte si dřevoplastovou dlažbu s extrémní životností

Možná už jste slyšeli o dřevoplastu, materiálu, který označujeme i zkratkou WPC. Jde o materiál s extrémně vysokou životností, z něhož se vyrábí nejrůznější výrobky. Kupříkladu WPC dlaždice, plotovky nebo třeba terasová prkna. U nás je můžete koupit na webových stránkách nextwood.cz.

Poznejte dřevoplast NEXTWOOD

WPC neboli wood-plastic-composite, je kompozitní a ekologický materiál, který se skládá z plymeru a dřeva. Jde o moderní materiál, jehož předností je, že si zachovává ty nejlepší vlastnosti skutečného dřeva, ale přitom eliminuje jeho nežádoucí projevy. Unikátní složení tvoří z 50 % dřevo, z 38 % kvalitní HDPE polymery a ze 12 % ekologická aditiva pro odolnost vůči UV záření, houbám i stárnutí. Dřevoplast vás potěší jak svými technickými vlastnostmi, tak vysokou odolností vůči vnějším vlivům. NEXTWOOD má pro vás produkty, které si zachovávají přirozený vzhled pravého dřeva, a díky použití kompozitního materiálu mají řadu dalších skvělých vlastností. Udržují si jak stejný vzhled, tak i tvar a vyžadují minimum údržby. Lidé volí WPC materiál jak kvůli odolnosti a extrémní životnosti, bezúdržbovosti, tak i kvůli bezpečnosti – nevznikají třísky a nehrozí nebezpečí ani plazícím se dětem, povrch je zároveň protiskluzový, a tak je báječný i k použití u bazénu. V neposlední řadě jej volí i pro šetrnost k životnímu prostředí, zboží je vyráběno z nejkvalitnější recyklovaných surovin, a zboží samotné je 100 % recyklovatelné.

Vyberte si to pravé vybavení pro vás

Jak už jsme uvedli, NEXTWOOD vám nabízí terasová prkna, která můžete volit ve dvou typech a čtyřech barevných variantách. Stejně tak u něj nakoupíte WPC dlažbu nebo hezké a vzhled i tvar si zachovávající WPC plotovky. Podívejte se na kompletní informace na nextwood.cz. Určitě si vyberete.

Publikováno: 04. 04. 2022

Kategorie: Stavba & rekonstrukce | Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator