Před ptačími nálety vás ochrání hroty proti ptactvu

Bojujete s příliš vysokou ptačí populací v prostředí svého bydliště? Stíhají ptáci sklízet úrodu rychleji než vy nebo vás obtěžují všudypřítomné ptačí výkaly? S tím je konec! Kupte si hroty proti ptactvu a přestaňte se podobnými problémy trápit.

K čemu slouží hroty proti ptactvu

Hroty proti ptactvu účinně chrání domov před zahnízděním ptáků. Na rozdíl od jiných způsobů, jako jsou spreje nebo nastříhaný alobal, nejde o pouhé zahánění ptáků, ale o mechanickou překážku, která tvorbě hnízdu brání. A když se u vás ptáci nezahnízdí, nebudou u vás bydlet a vy se vyhnete všem nepříjemnostem, se kterými jste se dosud setkávali.

Jak vybrat hroty proti ptactvu

Řiďte se podle velikosti ptáků, kteří se u vás hnízdí. Hroty se liší množstvím hrotů na 1 metru délky modulu. Hroty proti holubům jsou méně osazené, hustěji pokládané hroty se hodí v případě, že bojujete s vlaštovkami, vrabci nebo menšími ptáky. V potaz berte: šířku podkladu, na který budete hroty pokládat. Platí, že čím širší podklad, tím širší by měly být hroty. Ještě lepšího efektu dosáhnete, když hroty položíte ve dvou či více řadách. V neposlední řadě věnujte pozornost materiálu, ze kterého jsou hroty vyrobeny. Ty nejkvalitnější se vyrábějí z nerezavějící ocele. K dostání jsou například v obchodě Hroty.cz. Na zakoupené zboží dostanete skvělou pětiletou záruku. Doprava je možná po celé České republice.

Jak probíhá montáž?

Montáž zvládne každý, kdo je alespoň trochu zručný. Jsme si jistí, že to zvládnete i vy. Potřebovat budete: lepidlo, které si zakoupíte společně s hroty, pistoli na vytlačení lepidla, nůž, špachtli, drátěný kartáč a hadřík. Pomocí špachtle a drátěného kartáče vyčistěte a vyhlaďte povrch, na který chcete hroty umístit. K dokonalosti doveďte povrch hadříkem. Naneste lepidlo na spodní část modulu, a to v tloušťce cca 5 mm. Poté modul silně přitlačte k povrchu. Hurá, máte hotovo!

Publikováno: 12. 11. 2019

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator