Jak správně vybrat obývací stěnu?

Nakupovat online dnes můžeme skutečně cokoliv a tak není výjimkou, že se do této oblasti řadí také nábytek. Pokud rekonstruujete obývací pokoj a uvažujete nad pořízením obývací stěny, máme pro vás několik tipů, jak ji nakoupit správně. Hned na úvod je třeba zmínit, že by nákup měl být spojen s celkovou jednoduchostí. Zde vyzdvihněme společnost T-nábytek která v rámci svého internetového internetového obchodu nabízí jednoduché třídění, kdy lze zboží filtrovat například podle:
  • Barevného odstínu konkrétního nábytku
  • Materiálu, ze kterého je vyroben
  • Požadovaného dekoru
Díky tomu tak můžete snadno vybírat jenom z těch kusů, které plně vyhovují jak vašim představám, tak i vašim specifickým potřebám.

Myslete i na jistotu levné a spolehlivé dopravy

V tomto ohledu byste měli hledět zejména na její cenu. Výše zmíněný obchod ji nabízí zdarma, ale spousta konkurenčních prodejců úmyslně navyšuje cenu nákupu právě drahou dopravou. Stejně tak nabízí možnost nechat si zakoupené obývákové stěny vynést až ke dveřím nebo si je nechat i odborně smontovat. I to je kritérium výběru, na které je dobré hledět. Zvláště v případě, kdy se nepovažujete za manuálně zručného, či když se potřebujete soustředit spíše na jiné věci, než je montáž svépomocí.

Podle čeho vybrat tu správnou?

Jak vybrat správný obchod již víme. Nyní se podívejme také na to, jak správně vybrat i konkrétní obývací sestavy. Zde by měl hrát roli již výše zmíněný materiál, dekor a barevný odstín. Pamatujte na to, že by měla stěna s nádechem vašeho obývacího pokoje primárně ladit. Zároveň se však nesmí ztrácet. S ohledem na barvu podlahy a barvu stěn doporučujeme volit barvy velmi podobné, ale ve světlejších nebo tmavších odstínech. Roli samozřejmě hraje také velikost obývací stěny. Větší a robustnější typy se hodí spíše do rodinných domů s velkým obývacím pokojem. Naopak menší, kompaktnější a vzdušnější moderní obývací stěny jsou dobrou volbou do mnoha panelákových bytů. V nich máte jistotu, že dokonale vyniknou. Hledáte-li další tipy spojené s výběrem, doporučujeme mrknout na weby IDnábytek.cz nebo Nábytek-dnes.cz. Zde najdete inspirace více než dost.

Publikováno: 08. 08. 2015

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator

Tagy: jak vybrat obývací stěnu