Jak ušetřit za energie tisíce ročně? Pořiďte si LED osvětlení!

Trápí vás vysoké výdaje za elektřinu? Tak s nimi něco udělejte. Prvním krokem by měla být výměna zastaralých energetických žroutů za moderní osvětlení, které jde ruku v ruce s nejnovějšími trendy a zároveň potřebuje minimum elektrické energie. LED osvětlení nabízí celou řadu výhod a navíc je šetrnější k životnímu prostředí. Prozradíme vám, proč byste měli výměnu stávajících zdrojů světla za LEDky zvážit i vy.

(Téměř) věčné světlo vykouzlí osobitou atmosféru

Jak dlouho vydrží v provozu kvalitní LED osvětlení? Zhruba 30 až 50 krát déle než běžné žárovky, tedy 30 000 až 50 000 hodin. Na snížení životnosti se nepodílí ani časté spínání, díky čemuž jsou LED žárovky jako stvořené pro „stmívací“ zařízení. LED technologie vám usnadní život, protože nebudete muset neustále řešit výměnu světelných zdrojů.

Jakou částku díky LED osvětlení ušetříte?

Hlavní důvodem, které většinu lidí žene k výměně starých žárovek za moderní LED osvětlení, je finanční úspora. Pokud vás zajímají přesná čísla, využijte praktickou kalkulačku LED úspory u prodejce kvalitního LED osvětlení IQ Energy. Zvolíte několik základních parametrů (váš tarif za elektřinu a typy současných zdrojů) a kalkulačka vám obratem vypočítá roční úsporu nákladů, dobu návratnosti investice a dobu, po kterou nebudete muset LED zdroje měnit.

Opravdu jsou LED žárovky tak skvělé?

Výše uvedené vlastnosti (dlouhá životnost, nízká spotřeba energie...) v praxi závisí na kvalitě zpracování a použité technologii. Nechcete-li při výběru zbytečně šlápnout vedle, vyvarujte se neznačkovým výrobkům a vsaďte na LED žárovky u výše uvedeného specialisty IQ Energy. Ve všech žárovkách byla využita technologie COB (Chip On Board), což vede k vyzařování výrazně menšího množství tepla než u LED zdrojů s technologií SMD. Prodejce garantuje snížení spotřeby až o 80 % a zboží vám dodá do 24 hodin.

Publikováno: 28. 10. 2015

Kategorie: Finance | Energie

Autor: administrator

Tagy: led osvětlení | led žárovky