Plastové dveře jako správná alternativa dveří z masivu

Dveře z masivního dřeva jsou dnes na ústupu. Nahrazují je dveře z hliníku nebo plastu. U rodinných domů vedou druhé jmenované. Čím to je? V čem jsou plastové dveře lepší? Podívejte se na všechny jejich výhody a popřemýšlejte, zda nepřišel čas vyměnit vaše staré dveře za nové.

Plastové dveře vycházejí levněji

Dveře z masivního dřeva vypadají pěkně, jsou ale hodně drahé. Plastové jsou k peněžence mnohem vstřícnější. Vzhled plastových dveří jde snadno přizpůsobit, aby dokonale zapadly do vašeho domova.

Dřevo je nestálé

Masivní dřevo stále pracuje. Snáze se poškodí nepříznivými podmínkami, lehce se poškrábou či jinak zničí. Vyžadují údržbu. Naproti tomu plastové dveře jsou stabilní a jen tak se neponičí.

Zloděj se k vám nedostane

Plastové dveře často budí nedůvěru. Ochrání dům dostatečně před nevítanou návštěvou? Spolehněte se, že ano. S moderními plastovými dveřmi nemá zloděj šanci.

Dokonalá izolace

Důležitá je také tepelná izolace, abyste nevyhazovali zbytečné peníze za vytápění. Plastovými dveřmi neunikne ven ani trocha tepla. V létě k vám naopak neprojde tropické vedro. Na vysoké úrovni je rovněž zvuková izolace. Ruch ulice vás vůbec nebude rušit. Ideálních výsledků dosáhnete kombinací s kvalitními plastovými okny.

A co ekologie?

Aktuální trendy velí zbavovat se plastů. Platí to i pro dveře? Nikoliv. Špatné jsou především jednorázové plastové obaly. Kvalitní plastové dveře jsou odolné a vydrží mnoho let, takže životnímu prostředí nijak neškodí. Spolehlivé PVC dveře Vsetín nabízí firma Triogas.

Potřebujete nové dveře?

Rozhodli jste se, že plastové dveře jsou pro vás ty pravé? Porozhlédněte se po vhodné firmě, která vám je vyrobí, dodá i namontuje. Naťukejte do vyhledávače „PVC dveře Vsetín“ nebo jakékoli jiné město, které potřebujete, a prohlédněte si nalezenou nabídku. Jistě najdete firmu, která bude odpovídat vašim požadavkům.

Publikováno: 22. 08. 2019

Kategorie: Stavba & rekonstrukce | Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator