Jak ušetřit za plyn? Přejděte k levnějšímu dodavateli!

Topíte plynem a trápí vás jeho vysoká cena? Neplánujete-li přechod na tuhá paliva, máte nejvyšší čas na změnu dodavatele. I vy totiž můžete platit výrazně nižší částky, aniž byste se museli uchýlit ke snižování spotřeby. Není tajemstvím, že jednotliví dodavatelé mají vlastní cenovou politiku a někteří distribuují plyn mnohem levněji než ostatní. Změna dodavatele plynu přitom není časově ani administrativně náročná. V následujících řádcích vám prozradíme, jak proces probíhá a kdo vám nabídne levný plyn.

Na zařizování nebudete sami, nový dodavatel zařídí vše za vás

Do roku 2007 nebyla změna dodavatele možná, ale po následné liberalizaci má každý zákazník právo volby. Změna dodavatele spočívá ve dvou jednoduchých krocích – vypovězení smlouvy u stávajícího dodavatele a podpisu nové smlouvy. Vy se však ničeho nemusíte obávat, neboť nedílnou součástí služeb dodavatelů je vyřízení veškerých administrativních záležitostí ve jménu klienta. V podstatě jde tedy pouze o uzavření nové smlouvy a předání plné moci, na základě které vybraný dodavatel dořeší vše potřebné.
Co se týče možné úspory, ta se může vyšplhat až na několik tisíc korun za rok – v závislosti na vaší spotřebě plynu. Vzhledem k tomu, že je přechod otázkou několika desítek minut, není co řešit.

Kdo je nejlevnější? Srovnání vyhrává Enra Services

Otázkou je, ke které společnosti přejít. Důležitá je nejen výhodná cena plynu, ale také kvalitní zákaznický servis a přátelská firemní kultura. Všechny tyto předpoklady splňuje společnost Enra Services s.r.o., která zajišťuje dodávku plynu koncovým zákazníkům do domácností, firmám, úřadům a institucím. Nízké provozní náklady umožňují společnosti Enra Services dodávat plyn levněji než dominantní distributoři a navíc nevyžaduje žádné aktivační a deaktivační poplatky. Vzhledem k dvacetileté praxi v oboru plynárenství můžete počítat s profesionálním a velmi vstřícným přístupem. Veškeré další informace a přesné ceny plynu najdete na www.enra.cz.

Publikováno: 09. 09. 2015

Kategorie: Finance | Energie

Autor: administrator

Tagy: ceny plynu | nejlevnější dodavatel plynu