Pořiďte dětem krásné pískoviště, nebudete litovat!

Jaro je konečně tady a kdo má před domem zahradu, je „na koni“. Grilování s přáteli, pohodové posezení v altánu nad sklenkou dobrého vína… Ale co děti? Ty by se přece měly bavit ještě více než my dospělí. Byla by škoda, nevyužít prosluněných dní a nechat děti „zabedněné“ mezi čtyřmi stěnami dětského pokoje. Těm nejmenším přitom stačí tak málo – třeba pískoviště, na kterém si vyhrají celé hodiny (a vy budete mít trochu času pro sebe). Prozradíme vám, jak vybrat ten správný model a na co se při výběru zaměřit.

Jak správně vybrat dětské pískoviště?

Vybrat pískoviště přece nemůže být „věda“… Ale může! S ohledem na bohatý sortiment můžete lehce šlápnout vedle. Třeba v případě nevhodně zvoleného materiálu – dřevěná konstrukce brzy zchátrá, a proto je nutné ji udržovat. V tomto ohledu jsou mnohem praktičtější plastové pískoviště, na jejichž životnost nemá počasí žádný vliv. Plastová pískoviště by však měla odpovídat určitým požadavkům. Vyhněte se výrobkům, u kterých si nejste jistí zdravotní nezávadností. Neriskujte zdraví svých dětí a pořiďte jim pískoviště, které je pevné, odolné a bezpečné. Velmi praktické je pískoviště s krytem. Jakmile si děti dohrají, můžete hrací plochu zakrýt a předejít tak nežádoucímu znečištění. Kryt zamezí, aby do pískoviště vstupovala zvířata (např. kočky a psi) a zároveň ochrání písek před deštěm.

Správnou volbou jsou pískoviště Step2

Chcete-li pro své děti to nejlepší, pořiďte jim pískoviště od známého amerického výrobce Step2. Designově atraktivní modely disponují krytem a některé lze využívat i jako bazének. U nás se prodejem originálních výrobků zabývá česká společnost StepTwo. Za pozornost stojí také ostatní sortiment – dětské domečky, skluzavky, kuchyňky a další krásné atrakce. Prohlédnout si je můžete na www.steptwo.cz.

Publikováno: 06. 04. 2016

Kategorie: Zahrada

Autor: administrator

Tagy: jak vybrat pískoviště | pískoviště s krytem