Jak v zimě ušetřit za energie? Efektivní řešení od energetických poradců

Pokud vás při pohledu na teploměr přepadají chmurné myšlenky, protože během zimy spotřebujete mnohem více energie než po zbytek roku, pak jsou následující řádky určeny právě pro vás. Komfort a teplo něco stojí a v zimních měsících jsou výdaje skutečně vyšší, ovšem nabízí se hned několik možných řešení, jak dosáhnout výrazné energetické úspory. S tou jde ruku v ruce finanční úspora, což ocení každý, kdo si váží peněz. Během zimy se více topí, déle svítí a zvyšují se i výdaje na ohřev vody. Ale jak celkový energetický výdej snížit? Ať už jde o úsporu vody nebo nižší spotřebu elektřiny, nejlíp uděláte, když se na konkrétní řešení zeptáte odborníků.

Nechte si poradit, neprohloupíte

Toužíte po úspoře elektřiny? Podle statistik české domácnosti spotřebovávají mnohem více energie, než kolik skutečně potřebují. V případě zavedení určitých opatření lze spotřebu citelně snížit a tím ušetřit nemalou částku, třeba i desítky tisíc korun. S tím vám ochotně pomůže nový projekt, za kterým stojí společnost E.ON. Za rady a doporučení, která skutečně fungují, přitom nezaplatíte ani korunu. A nebudete muset nikam jezdit – služba je poskytována online. Využít můžete také osobní konzultace s energetickými poradci. Dostupné jsou v Brně a Českých Budějovicích. Pokud to máte daleko, můžete je kontaktovat také emailem: poradce@eon.cz nebo telefonicky: 800 773 443.

E.ON rádce je tu pro každého

Dobrá zpráva je, že unikátní služba E.ON Rádce není určena pouze pro stávající klienty společnosti, ale pro každého, kdo chce uspořit energii v domácnosti. Jedná se o obsáhlou internetovou příručku kombinovanou s internetovým poradenstvím. V „energetické bibli“ najdete stovky rad a návodů, díky kterým energetický výdej domácnosti skutečně snížíte. Tipy se týkají vytápění, vody, ale také alternativní dopravy a dalších okruhů. Začnete-li se jimi řídit, odlehčíte svůj rozpočet a zároveň uděláte i něco pro životní prostředí. Na případné dotazy vždy ochotně poradí energetičtí poradci. Můžete se na ně obrátit pro pomoc s analýzou energetické náročnosti vašeho domu, stejně jako s podklady na rekonstrukci a dotace. Službu E.ON Rádce najdete na www.eon.cz/radce/.

Publikováno: 01. 12. 2017

Kategorie: Finance | Energie

Autor: administrator

Tagy: jak ušetřit za energie | úspora elektřiny | úspora vody