Dopřejte si v zimě okamžité teplo. Zajistí vám ho infrapanely

Zima se nezadržitelně blíží a tak je ideální čas začít myslet na to, jak budete vytápět. Na trhu jsou dnes různé možnosti vedoucí od tuhých paliv přes plyn až k elektřině. My se aktuálně zaměříme na výhody, které přinášejí infrapanely. Ty se dají označit za jednu z nejmodernějších možností, která dnes na trhu je. První výhodou oproti celé řadě jiných variant je úspora energie. Pokud již nechcete za vytápění vyhazovat horentní sumy, je dobré se o tuto variantu zajímat.

Jak tento typ vytápění funguje?

Unikátní charakter zařízení se skrývá v samotném názvu. Skutečně nejde o nic jiného, než speciální sálavý panel. Jeho hlavní výhodou je možnost libovolného umístění. Infratopení lze instalovat na libovolné místo na vaší zdi, stejně jako je možné ho umístit na strop. Rázem se stávají zdrojem sálavého tepla, které pomohou nejenom k vytvoření, ale hlavně k udržení rovnoměrné teploty v celé místnosti. To vše díky infračerveným vlnám.

Zapomeňte na nevzhledné radiátory

Výhoda této varianty spočívá také v designu. Zapomeňte na jakékoliv nevzhledné topidla v podobě radiátorů nebo dalších řešení. Na první pohled může váš interiér vypadat, jako když žádný typ konkrétního vytápění vůbec nemá. Panel totiž může být dodán v podobě elegantního obrazu, stejně jako není problémem potištění vlastní fotografií. Stává se tak designovým, ale přesto praktickým prvkem v interiéru. Umístit takový panel následně lze:
  • v rodinných domech
  • v bytech
  • V kancelářích

Instalace je snadná

Bát se nemusíte ani instalace, jelikož i s tou souvisí jednoduchost a rychlost. Jedničkou v oboru je specialista na infračervené topné systémy, společnost Profi Comfort. Ta nabízí odpovídající varianty infratopení, s možností následné odborné instalace na požadované místo. Vše tak můžete stihnout ještě nyní, než nastane letošní zima. Díky této efektivní metodě vás tak nepřekvapí ani chlad, ani následný účet za energie.

Publikováno: 04. 09. 2015

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator

Tagy: infrapanely | infratopení