Jak zařídit home office?

Home office neboli domácí kancelář je stále populárnější i u nás. K danému řešení se uchylují živnostníci, kteří nechtějí zbytečně utrácet za pronájem či pořízení vlastní kanceláře, ale také firmy. Ty umožňují zaměstnancům práci z domova, a to zcela nebo částečně. Je-li to i váš případ a chystáte se pracovat z domova, měli byste si zařídit pracovní místnost tak, aby odpovídala vašim potřebám.
Nenechte se zmýlit tím, že vám jako pracovní stanice postačí gauč v obýváku. K práci potřebujete klid a plnohodnotné zázemí. Jedině tak budete odvádět stoprocentní výkon a nestrávíte v domácí kanceláři více času, než je ve skutečnosti zapotřebí.

Nábytek

První je na řadě zařízení místnosti. Pokud jste si pro home office vyhradili celou místnost a nemáte v ní vhodný nábytek, pusťte se do nákupu. Zcela jistě se neobejdete bez dostatečně velkého pracovního stolu a několika skříní vhodných pro uskladnění šanonů apod.. Obvzláště důslední buďte při výběru kancelářské židle. Vzhledem k tomu, že na ní budete sedět i několik hodin denně, měla by být maximálně pohodlná a ergonomická. Víte-li, že si do vaší domácí kanceláře budete zvát klienty, spolupracovníky a obchodní partnery, zařiďte si ji v reprezentativním duchu. Nebojte se investovat do kvalitního nábytku!

Kancelářské potřeby

Ani doma se neobejdete bez kancelářských potřeb. S ohledem na vaší rutinní náplň práce se zásobte dostatečným množstvím xerografického papíru, obálek, tiskopisů, pořadačů atd. Vhod vám přijde také skartovačka, laminovačka, řezačka papíru a jiné nástroje. Při práci se vám může hodit také flipchart a magnetická tabule. Kancelářské potřeby od A do Z seženete na www.kancelarskepotreby.cz. Renomovaný prodejce ARBO CKP nabízí vše od nábytku až po drobný sortiment zboží, a to včetně razítek, tonerů hygienických potřeb a dalších věcí. Vše skladem a k dostání za skvělé ceny.

Publikováno: 29. 03. 2016

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator

Tagy: home office | jak zařídit domácí kancelář