Je libo nová kuchyně na míru? Můžete ji mít i s obrovskou slevou na spotřebiče!

Kuchyně má v posledních letech stále větší význam a už dávno neslouží jen jako místnost, kde připravujeme jídlo. Trávíme v ní spoustu času a podle toho by mělo prostředí vypadat. Pokud vaše současná kuchyně nevyhovuje vašim vysokým požadavkům, dopřejte si ji ve zbrusu novém hávu. Nechte si vyrobit kuchyni na míru a ušetřete až 45 % na spotřebičích. S atraktivní akcí se vytasila společnost Mattes Plus s.r.o., která působí v celém Moravskoslezském kraji, především pak na Ostravsku, Havířovsku a Frýdecko Místecku. Podrobnosti vám prozradíme v následujících řádcích...

V čem je kuchyně na míru lepší než sériová výroba?

Spousta lidí si v souvislosti s kuchyní na míru vybaví nedostupnou cenu. Opak je pravdou – v případě kuchyně na míru totiž nebudete platit za značku. Navíc jde o ideální řešení pro každého, kdo obývá byt či dům s atypicky řešenými místnostmi. Kuchyně na míru je východiskem pro obyvatele menších bytů. Výroba kuchyňské linky na míru vede k maximálnímu využití potenciálu daného prostoru. Oproti sériově vyráběným a sektorovým kuchyním si sami určíte velikost a rozmístění pracovních ploch, materiály a designové pojetí. Získáte jedinečnou sestavu, která bude stoprocentně odpovídat vašim potřebám.

Proč si nechat vyrobit kuchyň od Mattes Plus?

S výhodami kuchyně na míru jsme vás seznámili. Zbývá podotknout, proč se obrátit na havířovského výrobce Mattes Plus. Hlavním důvodem nemusí být jen bezvadná sleva na spotřebiče ve výši až 45 %, ale především kvalita. Kuchyňské linky se vyrábí ze špičkových materiálů od českých, německých a rakouských dodavatelů. Mattes Plus zajišťuje zaměření kuchyně, vytvoření 3D návrhu a zpracování kalkulace zcela zdarma. Fotogalerii realizovaných zakázek a další informace najdete na www.famattes.cz.

Publikováno: 19. 01. 2016

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator

Tagy: kuchyně na míru | výroba kuchyňské linky