Jídelní stůl z masivního dřeva sluší každému interiéru

Pokud si v souvislosti se stolem z masivního dřeva představíte venkovní set nábytku, který využijete při grilování či jiném posezení na čerstvém vzduchu, vězte, že masiv nachází uplatnění i v interiéru. Jídelní stoly se těší značné oblibě, a to nejen díky svému vysoce estetickému vzhledu, ale především pro své vlastnosti. Takže pokud právě vybíráte nový kus do kuchyně či jídelny, určitě tuto variantu zvažte. Prozradíme vám, proč je tak populární.

Zdravotně nezávadný nábytek

Jídelní stoly z masivu nejsou napuštěny chemikáliemi (oproti např. nábytku z dřevotřísky), což je dobrá zpráva pro každého, kdo doma nechce mít potenciální zdroj agresivních látek. A právě z tohoto důvodu je nábytek z masivu jako stvořený do domácností, které obývají citlivé děti a alergici.

Nábytek, který vydrží „na věky“

Jídelní stůl masiv sice stojí o něco více než stoly z méně kvalitních materiálů, ale oproti např. laminu vydrží až desetkrát déle. V praxi samozřejmě záleží na kvalitě řemeslného zpracování a správné péči, nicméně trvanlivější nábytek na trhu zřejmě nenajdete. A protože ho nebudete muset brzy měnit, z dlouhodobého hlediska ušetříte. Renovace není náročná a zvládne ji téměř každý.

Kombinace kovu a masivního dřeva vypadá přímo úchvatně, nemyslíte? | Foto: werdina-shop.cz

Stylový za všech okolností

Jsou materiály, které se hodí pouze do interiérů v určitém stylu. Masivní jídelní stůl je výjimkou. Dřevo je univerzální a působí dobře v moderně i tradičně pojatém interiéru. Stačí si jen vybrat správný design.

Kde seženete nevšední designové kousky?

Ať už vám lahodí masiv klasických tvarů, nebo se vám naopak zalíbila moderní kombinace desky z masivu a kovové konstrukce, najdete na Werdina-shop.cz. Specializovaný prodejce nabízí široké spektrum kvalitního nábytku a v nabídce stoprocentně najdete jídelní stůl z masivu lahodící vašim očím.

Publikováno: 18. 04. 2019

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator