Kam s kolem či koloběžkou? Pořiďte si stojan, nebo rovnou přístřešek!

Pustili jste se do zařizování bydlení a neradi byste zapomněli byť na sebemenší detail? Pak se zaměřte na venkovní prostory, neboť právě ty jsou ve srovnání s interiérem nejvíce zanedbávané. Zatímco vnitřek domů bývá vyladěný do posledního centimetru, na zahradě chybí spousta důležitých věcí. Které to jsou? Většinou na jejich absenci přijdete až v momentě, kdy by se vám daný prvek hodil. My jsme se zaměřili na přístřešky a stojany pro jízdní kola. Proč by se něco takového mohlo hodit i vám? Představte si situaci, kdy si naplánujete ranní rodinou projížďku na kolech. Před polednem dorazíte domů, abyste se naobědvali, a odpoledne se rozhodnete rovněž strávit na kolech. Ale kam je umístíte po dobu, kdy si budete dopřávat oběd? Pokud máte málo místa v garáži a nechce se vám je schovávat dovnitř, bude se vám hodit stojan.

Nejen pro kola, ale i pro koloběžky!

Kola sice mohou mít i vlastní stojánky, ale ty nijak neřeší riziko, že vám někdo kolo v době vaší nepřítomnosti odcizí. V tomto směru jsou nepřekonatelné klasické stojany na jízdní kola. Umožňují komfortní vkládání bicyklů a jejich zamykání. Hodí se pro všechny typy jízdních kol a lze je ukotvit k zemi i na zeď. Pořizovací cena je poměrně nízká, a navíc jsou v podstatě bezúdržbové. Rodiče menších dětí zase před domem ocení stojany na koloběžky. I ty je samozřejmě možné uzamknout vlastním visacím zámkem a zamezit případnému odcizení.

Chcete mít kolo celoročně venku?

Ještě praktičtější než stojany jsou však venkovní přístřešky na jízdní kola. Respektive není od věci oba prvky zkombinovat a zajistit, aby byly bicykly chráněny před nepříznivým počasím. Přístřešek přijde vhod každému, kdo nemá příliš mnoho místa v garáži a chce mít kolo v pohotovosti. Přístřešek stejně dobře ochrání skútr a často je pod ním k vidění také odpadkový kontejner. Využití této konstrukce je vskutku variabilní! Stojany na kola a přístřešky seženete například u zavedeného prodejce vmbal.cz, který nabízí také mnohé další venkovní příslušenství. Zákazníci si velmi často kupuji venkovní popelníky - nehodil by se vám jeden k lavičce před domem?

Publikováno: 15. 06. 2018

Kategorie: Zahrada

Autor: administrator

Tagy: přístřešek na kola | stojany na kola | stojany na koloběžky