Kdy oceníte filtraci vzduchu?

Chcete modernizovat své výrobní prostory a zvýšit úroveň svého podnikání? Pořiďte si filtraci vzduchu. Poradíme vám, do jakého průmyslu se hodí a jak vybrat tu správnou. Dejte přednost filtraci a odsávání vzduchu se zařízením té nejvyšší kvality.

Modernizace a průmyslová vzduchotechnika

Modernizujte svůj provoz tak, aby vyhovoval hygienickým i bezpečnostním podmínkám. Myslete také na zefektivnění pracovních procesů, aby bylo vaše podnikání ziskové. Věnujte čas, úsilí i finanční prostředky nejen automatizaci, ale i zařízení v nejvyšší kvalitě. Vybavte svůj provoz průmyslovou vzduchotechnikou.

V jakém průmyslu je potřeba

Je na vás, jaká konkrétní odsávací a filtrační zařízení si vyberete. Na průmyslovém trhu dochází k neustálému zlepšování kvality, vývoji a také rozšiřování nabídky produktů. Je možné zefektivnit výrobu ve stavebním, strojírenském, ale i chemickém nebo potravinářském průmyslu.

Vyberte správně

Filtraci vzduchu oceníte v prašném prostředí, například při kovovýrobě, zmíněném chemickém průmyslu, ale také v dalších odvětvích strojírenství. Odsávací filtrační zařízení Filtr CARM GH tak použijete v brusírnách, svařovnách i slévárnách. Hodí se do výroby se slévárenskou pecí, ale také při odsávání uhlí a koksu.

U tohoto zařízení oceníte také odsávání explozního prachu. Udělejte vše pro bezpečnost svého provozu. Nezapomínejte, že právě ve zmíněných odvětvích vzniká největší riziko výbuchu.

I pro náročné výrobní procesy

Pokud pracujete ve dřevozpracujícím nebo polygrafickém provozu, bude pro vás ideální odsávací a filtrační zařízení Filtr CARM GH-ZLD. Kromě odsávání explozního prachu a inteligentních systému řízení vás potěší účinností filtrace, která je vyšší než 99.99 %.

Toto zařízení je určeno i pro náročné výrobní procesy. Oceníte schopnost pracovat nepřetržitě, a dokonce při vysoké zátěži. Jedná se o stacionární přetlakové filtrační zařízení. Hodí se do provozu, kde je potřeba odsávat velké množství vzduchu.

Publikováno: 30. 04. 2022

Kategorie: Dílna a hobby

Autor: administrator