Vinylové podlahy se vyznačují pevností a odolností

Pokud jste se rozhodli pro rekonstrukci interiéru, zřejmě začnete s přestavbou od podlahy, a proto byste si měli položit otázku, jakou podlahovou krytinu zvolit. Obrovské popularitě se v posledních letech těší vinylové podlahy, které se pyšní hned několika přednostmi, na něž se v následujících řádcích podíváme. Vinylové podlahy představují syntetické jednovrstvé či vícevrstvé krytiny. Vyrábí se zpravidla z měkčeného anebo tvrzeného PVC. Vinylové podlahy v podstatě kombinují přírodní a syntetické materiály, a tím využívají nejlepších vlastností z obou variant. Dále se vinylové podlahy chlubí přijatelnou cenou, působivým designem a pestrou škálou dekorů. Pokládka je naprosto jednoduchá. A samotné podlahy nejsou příliš náročné na údržbu, což ocení všechny hospodyňky.

Jaké výhody mají vinylové podlahy?

Důvodů, proč investovat zrovna do vinylových podlah, je hned několik. Především vás nadchne skvělý poměr ceny a kvality. Sehnat se dají levněji než například dřevěné parkety. Okouzlí vás krásným designem. Ať už prahnete po vzhledu dřeva anebo dlaždic, vinyl vás maximálně uspokojí. V nabídce je neskutečné množství dekorů. Vinylové podlahy vynikají vysokou odolností vůči mechanickému a chemickému poškození. Odolávají perfektně vodě, a tak se nic nestane, pokud vám dítě na podlahu vyleje vodu. V neposlední řadě nachází uplatnění v místnostech s podlahovým vytápěním.

Kde se dají vinylové podlahy koupit?

Jestliže hledáte specialistu na vinylové podlahy, obraťte se na www.parketcentrum.cz. Jedná se o oblíbenou firmu, která má v Plzni vlastní showroom, a tak se můžete jít sami podívat, jak podlahy vypadají ve skutečnosti. Sortiment je opravdu široký. Kromě podlah společnost nabízí také dveře a další akční sortiment. Tak neváhejte a oslovte odborníka, jenž se v dané oblasti vyzná.

Publikováno: 07. 09. 2018

Kategorie: Stavba & rekonstrukce | Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator

Tagy: vinylové podlahy