Kvalitní kovoobráběcí stroje a nástroje potřebuje i živnostník

Co stojí za dobře rozjetým byznysem středně velkých a velkých výrobních firem, které se na trhu pohybují již léta a dávno překonaly kritické období? Kromě stabilní zaměstnanecké základny jsou to kvalitní stroje. Pokud právě rozjíždíte podnikání v oblasti zpracování plechu, měli byste vědět, že díky špičkové technice minimalizujete riziko neúspěchu. Na výběru dodavatele si dejte záležet a vyžadujte komplexní servis v duchu „vše pod jednou střechou“. V České republice jej nabízí specialisté z CANMETu.

Proč CANMET? Protože zákazníků rozumí

Společnost CANMET necílí pouze na větší firmy, naopak dokáže uspokojit požadavků menších firem a drobných živnostníků. Portfolio výrobcích strojů čítá výkonnou, spolehlivou a současně úspornou techniku od 15 renomovaných světoznámých značek a zkušení profesionálové vám z něj doporučí řešení na míru. Bez ohledu na to, zda potřebujete plechy stříhat, ohýbat nebo v nich něco vysekat či vypálit, dostanete nabídku, která bude odpovídat vašim požadavkům. Nedílnou součástí dodávky zařízení je i detailní zaškolení s důrazem na co nejhladší přechod na nový ekosystém. V rámci servisu se můžete spolehnout také na expertní podporu. Odborníci z CANMETu jsou vždy připraveni řešit případné problémy a minimalizovat prostoje způsobené technickým potížemi. Ať už v rámci vzdálené diagnostiky či odborného servisu v místě vašeho podnikání.

Jaké technologie CANMET nabízí?

Nabídka technologií na zpracování plechu je pestrá. V produktovém portfoliu najdete řezací lasery, ohraňovací lisy, ohýbací centra, robotické ohýbací buňky, vysekávací stroje (lisy), tvářecí stroje, zařízení pro zpracování plechových svitků či tabulové nůžky. Nechybí ani skladové systémy, armovací stroje a kompletní softwarové zázemí. Detailní informace o technologiích a službách najdete na stránkách canmet.eu.

Publikováno: 17. 09. 2022

Kategorie: Dílna a hobby

Autor: administrator