Lednice Liebherr: V čem jsou tak výjimečné?

Googlujete a hledáte praktický návod na téma „jak vybrat lednici“? Pokud se rozhodnete správně, nebudete žádná další doporučení potřebovat. Zapomeňte na všechny běžné spotřebiče a představte si, že se ve vaší kuchyni skví některý z modelů značky Liebherr. Švýcarská firma působí na trhu již od roku 1949 a stále je ve vlastnictví potomků zakladatele Hanse Liebherra. Jde o jedinou značku, která se doposud vyrábí v Německu a disponuje zde i vlastním vývojovým centrem. Absolutní špička v segmentu chladící techniky patří k inovátorům a neusíná na vavřínech – pravidelně představuje nové technologie, které lednice Liebherr posouvají daleko před konkurenci.

Ekologie a nízká spotřeba

Zmínit byť jen polovinu předností lednic Liebherr není snadný úkol. Začněme ekologickým charakterem, který spočívá ve velmi nízké spotřebě energie a absenci nanostříbra či jiných škodlivých materiálů. A je to právě švýcarská firma, která jako první odstranila z výrobního procesu freony.

Unikátní funkce

Lednice Liebherr budí pocit výjimečnosti již na první pohled. Každý, kdo se v minulosti trápil s údržbou a nemohl vystát otisky prstů na povrchu spotřebiče, jistě ocení technologii SmartSteel. Vybrané modely zvládají automatickou regulaci teploty (DuoCooling) a díky funkci Icemakeru budete mít vždy po ruce dostatečnou zásobu chladné vody a ledu.

Chcete jíst zdravě a chutně?

Ale co je na lednicích Liebherr skutečně nejlepší? Patentovaný systém BioFresh zajišťující optimální klima pro uskladnění potravin. Ty si zachovají všechny důležité látky, čerstvost a skvělou chuť. Chcete-li se stravovat zdravěji, máte možnost. V prostoru DrySafe uskladníte ryby, masa a mléčné výrobky, které jsou vakuově baleny. Vzhledem k nízké teplotě a vlhkosti vzduchu potraviny neznehodnotí mikroorganismy. A pro ovoce a zeleninu je určen prostor HydroSafe, ve kterém panuje vysoká vlhkost zpomalující proces zrání. Stále máte na výběr. Můžete si pořídit obyčejnou lednici, nebo Liebherr. Rozhodnete-li se správně, poohlédněte se po vhodném modelu u specializovaného prodejce na TopChlazeni.cz. V nabídce nechybí ani další spotřebiče švýcarské značky. Třeba se vám bude hodit šuplíkový mrazák nebo vinotéka.

Publikováno: 06. 09. 2015

Kategorie: Elektronika

Autor: administrator

Tagy: lednice liebherr