Vyberte si z velké řady dekorů to pravé lino pro váš domov

Zařizujete si nové bydlení nebo jen chcete rekonstruovat to stávající? Případně se vaše interiérové úpravy týkají nebytových prostorů ve firmě? Hledáte podlahu, která bude kvalitní, odolná a přitom atraktivní na pohled? Máme pro vás praktický tip – v případě podlahy od prověřeného dodavatele chybu rozhodně neuděláte! Kromě kvalitních PVC krytin získáte i pomoc od zkušených profesionálů.

Zvolte si kvalitní PVC podlahu

Firma Riva s tradicí již od roku 1991 přináší komplexní řešení pro každého, kdo stojí před výběre podlahové krytiny. Svým zákazníkům nabízí kvalitní objektové a bytové podlahy z PVC, ale také plovoucí a vinylové podlahy, přírodní linoleum a podlahy z jiných materiálů. Díky široké nabídce dekorů si vyberte opravdu každý – v nabídce najdete vše od dřeva přes kámen a dlaždice či jiné trendy motivy. Podlahy se samozřejmě liší i v jiných parametrech, jako jsou tloušťka nebo specifické využití. Pro krytiny je typická snadná pokládka. Mezi největší výhody PVC podlah patří:
  • odolnost a trvanlivost i při vysoké zátěži,
  • snadná údržba,
  • redukce hluku.
Zapomeňte na staré nevzhledné podlahy a vyměňte je za nové a moderní, která vám díky odolnosti vydrží velmi dlouho. Zastaralé podlahové krytiny zbytečně hyzdí jinak útulné bydlení, a většinou nejsou příliš praktické. Moderní lino je naopak designově zajímavým a současně cenově dostupným řešením. A protože se snadno čistí, je vhodné i do domácností alergiků.

Nabídka společnosti Riva stojí za to

Pokud hledáte kvalitní linoleum, které splní i ty nejnáročnější požadavky, bude se vám zamlouvat nabídka českého dodavatele Riva - jednoho z největších prodejních podlahářských center v České republice. Vyberte si z velkého množství krytin ze zahraniční i české produkce - PVC podlahy jako je Novilux Traffic 2019, patří mezi nejlepší nabídky na trhu. Navíc můžete využít full servis - získáte užitečné rady při výběru, možnost doručení až k vám domů a také odbornou montáž.

Publikováno: 31. 05. 2019

Kategorie: Stavba & rekonstrukce | Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator