Nenechte počasí, ať pokazí vaší zahradní párty. Pronajměte si stan!

Chystáte na své zahradě pořádnou párty, ale bojíte se, že vám ji překazí nepředvídatelné počasí? Měli byste to raději „odpískat“ a pozvat hosty domů? Zadržte! Přestaňte dělat kompromisy a raději zajistěte praktické zastřešení, které všechny přítomné ochrání. Jaké jsou vaše možnosti vám demonstrujeme na nabídce společnosti AZrent, která nabízí pronájem party stanů a další související služby.

Vyberte si zastřešení, které odpovídá vašim požadavkům

Půjčovna má v nabídce široké spektrum konstrukcí s různými rozměry. V rámci skromnějšího posezení oceníte párty stany Easy-up, které jsou k mání ve dvou rozměrových variantách (3 x 3 metry a 6 x 3 metrů). Jde o tzv. nůžkové stany konstruované s důrazem na rychlou montáž, nenáročnou manipulaci a variabilitu. Konstrukce garantuje stabilitu, takže vám v průběhu oslavy nehrozí žádné nepříjemnosti. Oba modely lze v případě potřeby rozšířit pomocí spojovacích ploch. Pokud vám výše uvedené nůžkové stany nevyhovují, sáhněte po větším kalibru. Trubkové stany jsou poměrně variabilní a v praxi se využívají také jako společenské místnosti, kuchyně, jídelny, sklady materiálu, prodejní stánky či zastřešení pódia. Nosnou konstrukci tvoří ocelové trubky a plachta je z PVC. AZrent zajišťuje také pronájem veškerých doplňků – například osvětlení, kolíky, závažové desky, stojany na odpadkové pytle, popelníky a další. Na své si přijdou i zájemci o montáž, která je nedílnou součástí komplexního portfolia služeb. stan

Párty bez grilování a piva? Ani náhodou!

Krom zahradních party stanů nepřehlédněte ani bohatou nabídku příslušenství. Sháníte-li pivní chlazení, přenosnou pípu na pivo, pivní sety nebo párty nábytek, neodejdete s prázdnou. Za zmínku stojí také pronájem grilu a topidel, která přijdou vhod v průběhu chladnějších dnů. S profesionály, kteří jsou schopni zajistit i base camp (zázemí a servis při filmovém natáčení) rozhodně nešlápnete vedle. Další informace najdete na www.azrent.cz.

Publikováno: 21. 10. 2015

Kategorie: Zahrada

Autor: administrator

Tagy: párty stany | pronájem párty stanů