Jak využít přírodní kámen u vás doma?

Přírodní materiály mají v našich domovech své nezastupitelné místo. Ne vždy to ale musí být jenom klasika v podobě dřeva. Neméně zajímavým materiálem je také přírodní kámen. Ten na trh v mnoha variantách a špičkové kvalitě společnost Stonemarket. Podívejte se spolu s námi na to, jak konkrétně ho můžete využít i vy.

Skvěle se hodí do vašich interiérů

Nejprve začneme vašimi interiéry, protože na jejich kráse si mnoho lidí skutečně zakládá. Jelikož v tomto případě půjde o obkladový kámen do interiéru, je jasné, že ideální použití je na zeď. Skvěle tak ozvláštníte třeba jenom část stěny, ale i její celtou plochu. Dokonale se tato možnost hodí třeba v případě obložení krbu, nebo vaší koupelny či kuchyně. Primárně jde samozřejmě o designový prvek, který zaujme i svými vlastnostmi. Mezi ty hlavní se řadí dlouhá životnost, pevnost a odolnost. Velkým pozitivem je i bohatý výběr různých barevných variant, které odrážejí i to, o jaký kámen se původně jednalo.

Své uplatnění mají obklady i v exteriéru

Interiéry máme zmapovány a tak se můžeme vyrazit podívat také do vašich exteriérů. Tedy do venkovních prostor. I zde najde obkladový kámen své místo. Můžete jím velmi zajímavě obložit třeba celý váš dům, jednu stěnu, stejně jako může sloužit i jako obložení obvodové, do určité výšky. Zapomínat zde nesmíme hlavně na vlastnosti, kam se řadí:
  • Odolnost vůči povětrnostním vlivům
  • Odolnost vůči vysokým i nízkým teplotám
  • Odolnost vůči dešti či přímému slunečnímu záření
Není to nejenom možnost obkladu, jelikož stejně tak může přírodní kámen najít uplatnění i na vaší terase. I zde přijdou vhod jak kvalitativní, tak i estetické vlastnosti, nebo široký výběr konkrétního druhu kamene. A kde může být venkovní dlažba zakoupena? Opět připomeňme, že jedničkou v oboru je společnost Stonemarket, která vám pomůže i se správným výběrem.

Publikováno: 28. 08. 2015

Kategorie: Stavba & rekonstrukce | Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator

Tagy: obkladový kámen do interiéru