Přenechte starosti o úklid nemovitosti někomu jinému

Ať už je řeč o kancelářských prostorách, výrobní hale, bytovém domě či jiném objektu, majitel by se měl postarat o to, aby byla nemovitosti v dobrém stavu. K základním aspektům správy patří pravidelný úklid. Ale kdo se o něj postará, když nepřipadá v úvahu, abyste kvůli tomu přijali další zaměstnance? Obraťte se na specializovanou firmu – ušetří vám čas i peníze.

Jak vypadá úklid pod taktovkou odborníků?

Najímat si na úklidové služby odborníky je pro spoustu Čechů naprosto běžné. Oproti vlastnímu zaměstnanci jde o mnohem ekonomičtější řešení. Nákladové složky netvoří pouze mzda, ale také čisticí prostředky a technika, která nepatří k levným položkám. Externí firma vám ušetří více prostředků, než jste si možná původně mysleli. Pravidelný úklid obvykle zahrnuje čištění podlahových ploch a oken. V rámci generálního úklidu pak firma provede mnohem důkladnější čištění. Opravdoví odborníci vám pomohou s odstraněním graffiti či materiálu, který zbyl v prostorách vaší budovy po rozsáhlé rekonstrukci.

Úklidem to teprve začíná

Specializované firmy zpravidla nabízí komplexní servis, který kromě úklidu zahrnuje také údržbu zelených ploch, obsluhu a údržbu zařízení. A nechybí ani ostraha objektů. Chcete-li mít nad svým majetkem nepřetržitou kontrolu, bude se vám hodit přítomnost kvalifikovaného hlídače, případně monitoring kamerovým systémem. Nedílnou součástí security servisu bývají také recepční služby.

Spolupráce s profesionály se vyplatí i vám

Činností, se kterými vám může specializovaná firma pomoct, je poměrně mnoho. Ale na koho se obrátit? K předním odborníků patří společnost Hondl Global Services. Její služby využívají stovky subjektů v ČR i v zahraničí, a nedají na ně dopustit ani klienti s nestandardními požadavky. Bližší informace o službách najdete na www.hgs.cz.

Publikováno: 10. 02. 2018

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator

Tagy: ostraha objektů | úklidové služby