Nepodceňujte design svítidel. Víme, kde seženete stylové kousky!

Svět interiérového designu je neuvěřitelně rozlehlý. Tak proč stát na místě a nepustit se do pátrání po jedinečném zařízení, které do vašeho bydlení skvěle zapadne? Zaměřili jsme se na problematiku osvětlení a našli specializovaného prodejce s bohatou nabídkou. Internetový obchod barevna-svitidla.cz je místo, kde zaručeně seženete krásná centrální i doplňková svítidla!

Pěkné osvětlení do dětského pokoje

Začněme dětským pokojem, protože právě na tomto místě hraje design svítidel významnou roli. Dětská svítidla jsou nápaditá a velmi pěkná na pohled. Jako hlavní zdroj světla se skvěle hodí papírový lustr, který je k dostání v různých barevných variantách. Menší děti ocení pěkné potisky, pro starší jsou ideální celobarevné lustry v neutrálních tónech. V dětském pokoji by neměla chybět ani doplňková svítidla, například u pracovního stolu nebo v zákoutí, které neosvětlí lustr.

Máte dost světla v koupelně?

Za zmínku stojí také koupelnová svítidla. Odpovídají stupni krytí IP44, takže je můžete bez obav umístit do vlhkého prostředí koupelny. Designově vyvedené osvětlení zajistí, aby by interiér dostatečně prosvětlen a zároveň bude lahodit vašim očím. Dostatek svítidel je důležité především do místností bez přirozeného zdroje světa. Pokud ve vaší koupelně chybí okno, nemáte na vybranou!

Moderní zdroj příjemného světla

Na závěr jsme si nechali bodové osvětlení, které reprezentuje současné trendy. Bodovky vypadají moderně a díky pohyblivému kloubu umožňují libovolné nasměrování světelného kužele. Potřebujete-li zdůraznit část místnosti, máte jedinečnou možnost. Další možností je nasměrování do prostoru a rozptýlení světla po celé místnosti. V nabídce specializovaného prodejce nechybí elegantní i extravagantní kousky. A to je teprve začátek. Na www.barevna-svetla.cz najdete veškerá svítidla od A do Z. Zboží je kvalitní a přitom velmi levné. S výběrem vám prodejce ochotně poradí!