Obývací pokoj v rytmu současných trendů

Pomineme-li ložnici, pak většinou trávíme nejvíce času v obývacím pokoji. Proto by měl být nanejvýš útulný, čehož lze docílit poměrně snadno. Stačí, když budete respektovat poslední trendy, protože právě ty jdou ruku v ruce s důrazem na představu o odpočinku, domově a tělesných prožitcích. V současné době hrají prim jednoduché linie a decentní bytové dekorace. Co se týče barevného sladění, v kurzu jsou nadčasové zemité tóny hnědé, které celku přidávají na ladnosti a vkusu. Velmi žádoucí je přítomnost přírodních materiálů, protože právě ty působí v obývacím pokoji elegantně a zároveň hřejivě. Kromě dřeva jsou jasnou volbou i kámen, bambus, proutí a kůže (klidně syntetická, části mrtvých zvířat moderní rozhodně nejsou).

Jakou zvolit obývací stěnu?

Nedílnou součástí obývacího pokoje je i nábytek. Perfektního výsledku docílíte pouze v případě, že dodržíte následující pravidlo – necháte v místnosti co nejvíce volného prostoru. Pro velký a těžký nábytek již zkrátka není místo a v centru pozornosti jsou luxusní obývací stěny, které se skládají z několika volně stojících prvků. K nejžádanějším patří sestavy čítající televizní stolek a několik závěsných skříní a polic. Velkou výhodou je možnost změny jejich vzájemného umístění.

Jakou zvolit sedací soupravu?

Sedací soupravy jsou alfou a omegou všech obývacích pokojů. Při výběru zohledněte dispozici interiéru a pořiďte si sedačku, která bude pohodlná, vizuálně atraktivní a zároveň nezabere polovinu obývacího pokoje. Do větších místností jsou naopak vhodné sedací soupravy rohové. Poslouží i k optickému rozdělení na více menších sektorů.

Z kvalitního zařízení váš rozpočet nevykrvácí

Pokud vám stále není jasné, jak by měl váš obývací pokoj vypadat, inspirujte se na www.lumax-nabytek.cz. Známý prodejce nabízí široké spektrum moderních sedacích souprav, obývací stěny a mnohé další. Navrch zákaznický servis na vysoké úrovni, dopravu zdarma a možnost montáže přímo u vás doma.

Publikováno: 15. 12. 2017

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator

Tagy: moderní obývací pokoj | obývací pokoj 2018