Oprava plastových oken jednou pro vždy zatočí s plísní

Plíseň na zdech a u oken. Máte doma problém, kterým se nikdo nechlubí a o kterém se moc nemluví? Rozhodně nejste sami. Lidí, co s plísní bojují, jsou statisíce. Většinou se snaží odstranit důsledky formou postřiku. Nejlepší je ale posvítit si na příčinu a tu odstranit trvale.

Oprava plastových oken odstraní příčinu

To je v 99% špatné těsnění oken. Je ve vás malá dušička, že budete muset měnit okna v celém domě? Nikoliv. Bohatě postačí jejich renovace. Oprava plastových oken pomůže od nepřiměřeného rosení oken a pocitu chladu v zimě, stejně jako přehřívání interiéru v létě, či hluku zvenčí. Právě teplotní nestabilita je příčinou vzniku parních kondenzátů, které se mění ve vodu a vlivem vlhka a špatného větrání je zaděláno pro ideální podmínky k plesnivění.

Tajemství úspěchu: Výměna skla v plastovém okně

Výměna skla v plastovém okně vyřešila problémy v mnoha domácnostech. Nové kvalitní sklo vyřeší problémy, když vám do okna zatéká nebo správně netěsní, když se okno mlží, rosí nebo v zimě zamrzá, nebo když máte potíže s plísní nebo jste si všimli hniloby na rámu okna.

Výměna skel využívá stávajících okenních rámů. Cena výměny skel v plastových oknech se liší dle různých typů a velikosti. Přesnou nabídku vám rád zpracuje odborný technik po místním ohledání.

K plně funkčnímu oknu se šiknou i externí rolety. Fungují jako stínící prvek, bezpečnostní prvek, izolační prvek a ušetří majitelům až 25 % nákladů na vytápění. Lehce se ovládají, a to ručně či pomocí elektrického pohonu s automatickým kontrolním systémem nebo dálkovým ovládáním.

Cena předokenní rolety je individuální

Cena předokenní rolety se odvíjí od typu a ovládání‎. V každém případě je vhodná bezplatná a nezávazná návštěva našeho technika. Jedná se o odborníky ve svém oboru, kteří za vámi přijedou kamkoliv po České republice a na Slovensko. Pomohou vám posoudit stav vašich oken a doporučí vám řešení ideální pro vaši domácnost a vstřícné k vaší peněžence.

Publikováno: 06. 05. 2021

Kategorie: Stavba & rekonstrukce | Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator