Potřebujete zatočit s nečistotami, na které nestačí obyčejné čistící přípravky? Univerzální pomerančový čistit to zvládne

Není žádným tajemstvím, že všichni v domácnostech potýkáme se špínou a nečistotami. Tyto nežádoucí prvky se snažíme co nejvíce eliminovat, především pomocí čistících přípravků. Existuje opravdu šílené množství těchto produktů, které nalezneme v obchodech a drogeriích. Ovšem jak vybrat ten správný? Bude svůj účel plnit tak, jak má? To jsou nejčastější otázky před výběrem čistícího prostředku. Mnohé z nich však nefungují tak efektivně, jako například univerzální pomerančový čistič. Jeho velká výhoda tkví v tom, že zbaví nečistot z více druhů povrchů než mnohé obyčejné přípravky, a šetří tím vzácný prostor – nebudete díky němu potřebovat kvantum dalších čistících prostředků.

Jak s univerzálním čističem zacházet?

Bohužel nežijeme v době, kdy za nás všechno udělají přístroje, i když k tomu máme dobře nakročeno. Tudíž přípravek slouží pro ruční mytí podlah, sporáků, nádobí nebo kuchyňské linky. Prozradíme vám však, s jakými dalšími druhy nečistot si účinně poradí.

Kapky krve

Pokud se říznete a kapky krve vám nechtěně potřísní vaše oblečení, nevadí. Univerzální čistič je určen i na textil a nezanechává žádné skvrny po čištění, nabízí proto se jako ideální řešení.

Mastné skvrny na sporáku

Dělá vám starosti usazená mastnota? Nemusí. Protože pomerančový čistič zatočí s nečistotami a navíc vás při čistění bude doprovázet příjemná vůně pomerančových terpenů.

Fritovací hrnce

Poté, co čistící přípravek aplikujete na zanesená místa, je mytí o poznání rychlejší. Poradí si se sebevětší špínou a mastnotou, proto je vhodný i na čištění starých „friťáků“.

Lak na nehty

S tímto problémem se občas setkávají hlavně ženy. Znáte to – nestíháte a narychlo si lakujete nehty, a nedopatřením vám ukápne kapka na stůl či podlahu. V tom horším případě vylijete celou láhev laku. Ovšem není třeba zmatkovat, protože univerzální čistič zatočí i s zaschlým lakem.

Kvalitní, vysoce koncentrovaný univerzální čistič, který hravě vyčistí většinu povrchů, a navíc je příjemně provoní pomerančovým aroma, najdete za bezkonkurenční cenu na WoldoShop.cz.

Zanech komentář