Párty stan zajistí hladký průběh každé akce na zahrádce

Pokud se i vaše typické léto nese v duchu nekonečných grilovaček, oslav a párty, pravděpodobně moc dobře víte, že počasí zábavě nepřeje. Začíná to nenápadným mráčkem a končí průtrží mračen, která spláchne vše, co se nachází na stolech. Opačným extrémem budiž tropický den, nepomáhá ani svlažení v bazénu – jedinou možností bývá chladivý stín. Ale proč se o rozmarech počasí v souvislosti s oslavami na zahradě zmiňujeme? Protože vám poradíme, jak na nezbednou matku přírodu vyzrát. Recept na maximální spokojenost vás a vašich přátel zní – pořiďte si párty stan! Party stany bývají nedílnou součástí všech větších festivalů, koncertů či jiných akcí pořádaných na čerstvém vzduchu. S oblibou po nich sahají pořadatelé venkovních expozic, svateb, oslav a není jediný důvod, proč byste si svůj přístřešek neměli pořídit i vy.

Jak vybrat párty stan?

Ale takový párty stan správně vybrat? Nedělejte si těžkou hlavu – při výběru hraje roli jen několik málo parametrů. V prvé řadě zvažte, zda si vystačíte s menší konstrukcí, nebo se vám naopak bude hodit monstrózní stan, který poskytne zázemí desítkám či dokonce stovkám lidí. Jeden nikdy neví, kdo všechno se na párty objeví... Teď vážně. K mání jsou párty stany s kompaktními rozměry, tedy jako stvořené i na méně prostornou zahradu. Samozřejmě můžete sáhnout po výrazně větší konstrukci, za kterou si ovšem připlatíte. V takovém případě vám přijde vhod levná půjčovna párty stanů – zapůjčení se vyplatí každému, kdo potřebuje stan pouze nárazově a nebude ho využívat pravidelně. Dejte si pozor také na typ konstrukce – budete volit mezi klasickou a nůžkovou, přičemž obě dvě nabízí specifické výhody. Párty stany s nůžkovou konstrukcí složíte výrazně rychleji, klasická konstrukce zase nezabere moc místa ve složeném stavu. Kvalita provedení bývá srovnatelná a v praxi záleží na výrobci. Důležitá je také kvalita materiálů. Pokud se vám zdá, že textilie na vašem párty stanu příliš brzy promokne, případně jen chcete zvýšit její životnost, impregnujte ji.

Tip na závěr

Nevíte-li si s výběrem rady, případně se chcete poradit s odborníky, obraťte se na společnost PARTY-S-PRODUCTION, která se specializuje na pronájem a prodej párty stanů všech typů a velikostí.

Publikováno: 02. 06. 2015

Kategorie: Zahrada | Zahrada

Autor: administrator

Tagy: jak vybrat párty stan | prodej párty stanů | pronájem párty stanů