Interiérové dveře vybírejte s citem. Rozhoduje kvalita i design!

Rozhodli jste se pro pořízení nových interiérových dveří? Neuvěřitelně pestrá nabídka vás mile překvapí, ale zároveň trochu zarazí. Možná si budete připadat jako Alenka v říši divů, neboť narazíte i na méně tradiční řešení, o kterých jste možná neměli ani tušení. Prozradíme vám, na co se při výběru dveří zaměřit a kde se poohlédnout po špičkových produktech.

Bez prahů a blíže k přírodě

Současné trendy velí povrchovým úpravám, které perfektně napodobují přírodu. Umělé materiály jsou praktické a na první, druhý ani třetí pohled nepoznáte, že jde o „napodobeninu“. Ideální kombinaci nabízí renomovaná značka Vasco Doors. Konstrukce křídla je vyrobena z masivního MDF a povrch tvoří vysoce kvalitní CPL laminát nebo fólie. Díky moderním technologiím lze dveře potahovat jediným tahem. Na výsledku je to znát – dveře vypadají fantasticky. Dalším charakteristickým znakem moderních interiérových dveří je absence prahu. Dveře jsou hezčí na pohled a bezpečnější.

Záleží na charakteru místnosti

Při výběru dveří zohledněte specifické požadavky na konkrétní místnost. V ložnici preferujete klid, v koupelně odolnost vůči vlhkosti a vodě, v dětském pokoji nadprůměrnou výdrž, protože děti dveře příliš nešetří. Zároveň se vyplatí zvážit způsob otevírání. Do stísněného prostoru jsou jasnou volbou interiérové posuvné dveře, které šetří místo při otevírání.

Pořiďte si dveře, které budete rádi otevírat

Zní to jako laciná fráze, ale mít doma interiérové dveře, které rádi otevíráte, rozhodně není k zahození. Sortiment interiérových dveří Vasco Doors čítá varianty v širokém spektru barevných dekorů a s různými provedeními výplně. Zároveň dostanete na výběr mezi jednokřídlými a dvoukřídlými dveřmi v otočné i posuvné verzi. Prohlédnou si je můžete na www.grimax.cz. Společnost GRIMAX se prodejem značkových dveří a příslušenstvím zabývá již 15 let a je výhradním zástupcem značky Vasco Doors.