Úsporné, výkonné a stylové. Nebraňte se LED osvětlení!

Pokud si potrpíte na moderní technologie, neměli byste přehlížet ani LED osvětlení. To je totiž v mnoha směrech lepší než klasické žárovky. Je úspornější, ale také mnohem praktičtější. O největších výhodách se dočtete v následujících řádících. Zda si nakonec LED žárovky pořídíte, je na vašem uvážení.

Snížíte výdaje za elektrickou energii

Mít „zelenou“ domácnost je „in“. Nejde však o pouhý módní výstřelek, ale správný trend, který by měli následovat všichni bez výjimky. Chcete-li, aby energetická spotřeba vaší domácnosti zase o něco klesla, můžete tak učinit výměnou starých žárovek za LEDkdy. Jsou až o 85 % úspornější a ušetří vám nezanedbatelnou částku. Úsporný charakter LEDek je neocenitelný především v místech, kde se svítí po většinu dne. Například v prodejnách, halách apod. Velmi levného nočního osvětlení parkoviště či budovy lze docílit LED – reflektorem. Sortiment LED osvětlení je bohatý a k mání jsou také LED trubice, viz https://www.ledakce.cz/led-trubice-zarivky/ ve specializovaném e-shopu.

Dlouhá životnost a nadstandardní odolnost

Máte pocit, že jste nedávno měnili žárovky a už abyste sehnali nové? V případě LED žárovek nic takového nehrozí. Životnost se běžně pohybuje kolem 50 000 hodin, což technologii předurčuje k uplatnění v místech, kde je vyžadován dlouhý provoz. Na druhou stranu však nevadí ani časté zapínání a vypínání. A aby toho nebylo málo, LED osvětlení je navíc velmi odolné vůči vibracím a mechanickému poškození.

Vysoká účinnost

LED osvětlení není pouze úsporné a odolné – má cca desetkrát vyšší účinnost než klasická žárovka a dvojnásobnou oproti zářivce. Na plný výkon se nemusí čekat, protože se dostavuje bezprostředně po zapnutí zdroje.

Bezkonkurenční styl

Pro milovníky moderního bydlení jsou jasnou volbou efektivní LED pásky. Efektivně osvětlí kuchyňskou linku, pracovní plochu, poličky a další místa, kde by byla montáž osvětlení klasického typu problematická. Dekorativní osvětlení je jako stvořené i do podhledů a vitrín.

Publikováno: 23. 12. 2017

Kategorie: Finance | Energie

Autor: administrator

Tagy: led osvětlení | výhody led žárovek