Pojištěná domácnost znamená vždy velký klid v duši

Je to zodpovědné rozhodnutí, a proto se nemá uspěchat. Kdo s ním ale zbytečně otálí, škodí pak vlastně jen sám sobě. V případě, že dojde k problémům jako je vytopení sousedů nebo požár v bytě, hradí škodu z vlastní kapsy. Ta je často hodně vysoká a může šplhat i do statisícových výšek. Přitom za roční pojistné se zaplatí jen skutečný zlomek takové částky. Sjednat celou dohodu navíc můžete online, bez zbytečných cest na pobočku. O volné odpoledne nepřijdete, pojistná smlouva bude vyřešená už za několik minut a bez zbytečného papírování.

Můžete dát pod smlouvu i chatu

Co všechno lze pojistit? Nemusíte mít jen pojištěnou domácnost, nabízí se i jiné varianty, které jsou pro nás neméně důležité. Chata, chalupa, ale i nemovitost, která je ještě v průběhu výstavby, to vše lze bezpečně a jednoduše pojistit, a to doslova na pár kliknutí. Bazén či vířivka, tepelné čerpadlo důležité pro stabilní chod domácnosti, ale například i vybavení kanceláře. Snadná odpověď pro mnoho otázek.

V základní ceně nechybí nonstop asistenční služba, na níž se lze kdykoliv obrátit v případě potíží. Situace může dojít až do stavu, kdy bude nutné náhradní ubytování. To je připraveno dokonce až na dvanáctiměsíční období. Rozbité sklo, škody, které způsobí lesní zvěř a spoustu dalších rizik, které jsou tu dnes a denně. Nemusíte se starat o připojištění, vše je totiž v základní cenovce.

Rychlá dohoda a věcný přístup

Chcete nezávaznou nabídku, rádi byste nejprve dostali možnost spočítat pojištění online a rozhodli se až poté? Samozřejmě, vše je připraveno. K tomu, abyste se dozvěděli, jaké by bylo právě to vaše roční pojistné, stačí zadat počet metrů čtverečních obytné plochy vaší nemovitosti. Paušál je tedy pro každého maximálně spravedlivý. Slova klasika mluví jasně, připraveni bychom měli být na všechno, že?

Publikováno: 26. 01. 2022

Kategorie: Finance | Finance

Autor: administrator