Pořiďte prkna na terasu a manželka oněmí úžasem

Jste domácím kutilem a troufnete si i něco postavit? Nemusíte být zrovna řemeslníkem z cechu mistrovského, abyste překvapili manželku novou sezónní terasou. S dřevoplastem zvládnete svépomocí to, za co dávají ostatní statisíce. Stačí jen chtít a „fouknout do rukávů“.

Touží se vaše manželka „vylepit“ na terasu, slunit se, popíjet drinky a nebo jen lidově „chytat lelky“? Pomozte jí tento sen splnit. Stoupnete u ní v ceně a co víc, bude vám den co den padat kolem krku. Terasa je prestižní záležitostí, kterou chce mít každý. Ale jen málokdo své přání promění ve skutečnost. Lidé se totiž zaleknou nákladů, způsobu provedení a hlavně netuší, jak je to snadné, od přírody se totiž bojí neznámých věcí.

​Základem jsou dřevoplastová prkna na terasu

Pojďme si o terase říct něco víc. Základní podkladním materiálem moderní terasy jsou dřevoplastová prkna na terasu. Prkna jsou odolná vůči hnilobě, UV záření a změně klimatických podmínek, nemění strukturu v mrazu, dešti ani sněhu. Jsou odolné a tvrdé. Vyrobeny v Německu splňují veškeré atesty a ISO i další certifikace.

​Prkna na terasu s atestem

Prkna na terasu mají extrémně dlouhou životnost, takže se nemusíte bát, že by vám z pár let shnila před očima. Prodejce dokáže zákazníkům poradit i poskytnout návod, jak na montáž terasových prken svépomocí, což se bude hodit. Ušetříte tak nemalé finance za případnou montáž na klíč. Výhodou výstavby svépomocí je i schopnost improvizovat a vytvořit si terasu přesně podle svých představ.

​Plastová prkna na terasu jsou plně recyklovatelná

Oproti klasickému dřevu mají plastová prkna na terasu garanci 25letou záruku před destruktivními vlivy choroboplodných zárodků. Tato prkna jsou vyrobena ze směsí 60% dřeva a 40% plastu HDPE, disponují unikátním způsobem kotvení a jsou precizním výrobkem s důrazem na nejmenší detaily. Milovníky ekologie zcela jistě nadchne i fakt, že jsou prkna zcela zdravotně nezávadná, recyklovatelná a šetrná k přírodě.

Terasa z takového materiálu obstojí v každé situaci, nepoškodí ji dovádějící děti, rozlité pití, ani meteorologické vlivy, které nás čas od času rozhodně nešetří. Dřevoplastová prkna dělají v Česku radost už více než 1600 spokojeným rodinám, kteří si díky nim připadají na své zahradě jako na Southforku nebo v Beverly Hills. A manželky září štěstím.

Publikováno: 09. 03. 2021

Kategorie: Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator