Pořiďte si kachlová krbová kamna. Zapadnou do každého interiéru!

Klasická kachlová krbová kamna jsou opět v kurzu. Dokáží v interiéru vykouzlit neobyčejnou atmosféru a v porovnání s běžným krbem či krbovou vložkou mají specifické výhody – teplo, které vyzařují, je přirozené a zdravé. Potěší vás i vyšší účinnost spalování, nejsou náročné na provoz a nespotřebovávají vzduch z místnosti. V neposlední řadě jsou poměrně ekologické a výrazně ekonomičtější než běžná topidla (až o polovinu!). Obrovským lákadlem je možnost individuálního řešení. Kdo by netoužil po unikátních kachlových kamnech, která nikdo jiný nemá?

Stavba kachlových kamen není jednoduchá

Ať už máte interiér v klasickém, dobovém nebo moderním stylu, kachlová krbová kamna změní jeho charakter k nepoznání. V moderním interiéru působí jako stylový solitér a v tradičně pojaté domácnosti umocní celkový dojem. Pokud však nepatříte mezi velmi zručné kutily, raději se obraťte na profesionály. Stavba kachlových kamen není tak snadná, jak jste si možná pomysleli po přečtení nejrůznějších návodů na webu. Bez předchozích zkušeností a dodržení přesně daných technologických postupů nebude výsledek nikdy perfektní. A to se raději nezmiňujeme o potřebném vybavení... Není zbytí, bez odborníků se pravděpodobně neobejdete.

Spolehněte se na zkušené kamnáře

Jenomže kde hledat profíky, kteří dostojí všem vašim požadavkům a na které se můžete stoprocentně spolehnout? My doporučujeme českobudějovickou společnost STAKA, která je členem Cechu kamnářů a zabývá se stavbou, rekonstrukcemi a opravami kachlových kamen více než 20 let. Hledáte-li inspiraci, zastavte se v českobudějovickém showroomu a pokochejte se vystavenými kamny. Zároveň své záměry prokonzultujte s kvalifikovanými odborníky a zeptejte se jich na vše, co vás zajímá. Fotogalerii realizovaných prací, jakožto i informace o kachlových kamnech a dalším zboží (krbové vložky, sporáky, krby...) najdete také na www.staka.cz.

Publikováno: 06. 09. 2015

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator

Tagy: stavba kachlových kamen