Jak přežít parné léto? Pomůže vám vhodně zvolená klimatizace

Dokážete si představit jízdu během horkých letních dní bez klimatizace? Zařízení, které ochlazuje vzduch na příjemnou teplotu, už dávno nepatří k nadstandardní výbavě. To samé platí také o klimatizaci do domácnosti a kanceláře. Bývá k nezaplacení zejména v létě a dokáže navodit příjemnou atmosféru. Pokud si již delší dobu pohráváte s myšlenkou, že si taky jednu pořídíte, příliš dlouho neotálejte. V optimálně klimatizované místnosti se budete cítit mnohem příjemněji!

Moderní domácnost se bez klimatizace neobejde

Berte to s nadsázkou. Bez klimatizace se samozřejmě obejdete. Obejdou se bez ní i lidé žijící v tropických oblastech. Ale proč se zbytečně potit a trápit organismus, když se nabízí efektivní řešení? Moderní klimatizační jednotky navíc filtrují vzduch od nečistot, takže bez nadsázky vytváří zdravější prostředí. Do bytu či domu je vhodná nástěnná klimatizace, která se vyrábí ve dvou variantách. První – dělená klimatizace typu split - se skládá z jedné vnitřní a jedné venkovní jednotky. Druhým typem je multisplit a skládá se z jedné venkovní jednotky, na kterou je napojeno několik vnitřních jednotek. Další možností je mobilní klimatizace. Přijde vhod tam, kde není důvod k montáži „napevno“. Přenosnou klimatizaci můžete kdykoliv přemístit do jakékoliv místnosti. Ať už se nakonec přikloníte k jakékoliv variantě, nezapomeňte, že doporučený maximální rozdíl vnitřní a venkovní teploty je 6-8°C. Častými přechody z teplého do studeného prostředí můžete ohrozit obranyschopnost organismu.

Nechte si klimatizaci nainstalovat od profíků

Chcete, aby vám klimatizace sloužila na sto procent? S výběrem vhodného zařízení vám poradí kvalifikovaní odborníci ze společnosti KLIMA RAPID. Česká firma zajišťuje kompletní dodávky špičkových klimatizací DAIKIN, Midea, Panasonic a Toshiba. Další informace najdete na klimarapid.cz.

Publikováno: 29. 07. 2016

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator

Tagy: klimatizace do domu a kanceláře | mobilní klimatizace