Potřebujete kvalifikovaného sklenáře či zámečníka? Obraťte se na ZTS

Co si počít se zabouchnutými dveřmi, zaseknutým zámkem či neméně nepříjemné situaci v podobě vyskleného okna? V prvé řadě zachovejte klid a v řadě druhé zavolejte profesionály, kteří vaše problémy okamžitě vyřeší. V následujících řádcích vám představíme služby renomované pražské firmy AAA Záchranná technická služba (ZTS) působící v Praze s v lokalitě středních Čech.

Zámečníci si poradí nejen se zabouchnutými dveřmi

Kdy se vám budou hodit zámečnické práce? Situací, kdy je zkušený zámečník k nezaplacení, je hned několik. Zpřístupní vám byt, kancelář či provozovnu v případě, že se zaseknout dveře nebo pokazí zámek. Ale to není zdaleka vše – postará se o nouzové či finální zabezpečení bytu, výrobu, montáž nebo opravu mříží a v neposlední řadě o přestavbu a sjednocení vložek. Tip: Zámečník ze ZTS vám otevře dveře dveře i tehdy, nemáte-li u sebe doklady. Otevření probíhá za asistence PČR. ZTS si zakládá na kvalitně odvedené práci za příznivou cenu. Některé zámečnické práce jsou prováděny v rámci non-stop servisu. Patří mezi ně i nouzové otevírání vozidla. Nesnažte se zámky otevřít násilně svépomocí – s nejvyšší pravděpodobností dojde k jejich zbytečnému znehodnocení. Zámečníci disponují moderním vybavením a postarají se o minimalizaci škod.

Sklenáři hravě vyřeší drobné i náročnější opravy

Podařilo se vám vysklít okno či dveře? Nebo jen hledáte někoho, kdo zajistí instalaci bezpečnostního dvojskla? Sklenáři ze ZTS mají pojízdnou dílnu, která jim umožňuje provádění většiny oprav přímo u zákazníka. Některé práce jsou zajišťovány společně s truhláři. Každý sklenář a zámečník ze ZTS prošel důkladným ověřením kvalifikace a absolvoval psychologické testy. Pracovníci mají čistý trestní rejstřík a jsou pod dohledem nadřízených. Sklenáři jsou evidovány systémem adresního vysílání techniků – nestane se vám, že si domů pustíte někoho nespolehlivého. Chcete-li se o zámečnických a sklenářských službách dozvědět další informace, pokračujte na www.zts.cz. Pražská firma zajišťuje široké spektrum služeb (např. i preventivní prohlídky objektu), které se vám můžou hodit!

Publikováno: 05. 10. 2015

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator

Tagy: sklenář praha | zámečnické práce praha | zámečník praha