Přeprava strojů odkudkoliv kamkoliv – to je AIS EURELO

Někdy náš rozjetý business představuje mnohem více než jen kancelář s několika kusy kancelářské techniky. I menší kovovýroba může znamenat velkou halu s obřími stroji. Rádi byste svoji dílnu, halu či firmu přestěhovali? Běžné stěhováky rozhodně nevolejte. Na stěhování strojů a celých výrobních závodů se specializuje společnost AIS EURELO.

Nechte si přemístit celou továrnu

Přemísťovat velké výrobní stroje, a je jedno či pro kovovýrobu, dřevovýrobu, speciální linky na plasty, tiskařské stroje a další, není vůbec jednoduché. Chtěli byste svoji továrnu přestěhovat? Po Česku i kamkoliv do zahraničí vám s tím pomůže společnost AIS EURELOFirma se specializuje na mezinárodní přepravu a zajišťování přemístění továren. Přeprava strojů je jen dílčí část komplexních služeb. Díky komplexním službám se můžete zbavit stresu ze stěhování a přenechat jej na odbornících, kteří s ním mají čtyřicetileté zkušenosti. Celý proces přemístění je zajištěn kvalitním projektovým manažerem, jenž je pro každý projekt přidělen. Firma vlastní též profesionální vozový park pro přemísťování těch nejtěžších strojů i manipulační a zvedací techniku, jakou jsou jeřáby Valla Manitex, Franna pick and carry či stroje AIS Vanguard.

Profíci na stěhování továren nabízí své know how

V AIS EURELO umí předvídat a rovněž řešit veškeré nestandardní situace a problémy, které mohou při stěhování strojů nastat. Projektový manažer si vždy obhlídne místo a posoudí požadavky na stěhování. Vytvoří se přesný harmonogram pro akci i přepravu. Na klíč se zajistí všechny potřebné dokumenty související s přepravou. Stroje odpojí profesionální tým, který je pro dané práce vyškolen a stroje jsou bezpečně naloženy pro následnou přepravu. Nemusíte zajišťovat ani přepravní a exportní dokumenty. I o ty se vám ve firmě postarají. V místě, kde budou stroje nově instalovány, zajistí AIS EURELO vhodné podlahy pro umístění strojů, včetně zajištění potřebného jádrového vrtání. Firma stroje vyloží a instaluje tak, aby byly připraveny k znovuzahájení výroby.

Publikováno: 07. 06. 2022

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator