Proč si pořídit zahradní altán a jak vybrat ten správný?

Konec zimy se blíží mílovými kroky a brzy se budeme zdržovat na čerstvém vzduchu mnohem častěji než doposud. Patříte-li k hrdým majitelům zahrádek, měli byste zvážit pořízení zahradního altánu. Ale proč vlastně? Důvodů je víc než dost a přečíst si o nich můžete v tomto článku!

Počasí je nepředvídatelné, ale vy budete vždy připraveni

Těšíte se na grilovačku, ale radost vám pokazí nečekaná přeháňka. Někdy to zase vypadá, jako by se sluníčko snažilo o urychlení globálního oteplování – ostré paprsky mohou být stejně nepříjemné jako liják. No a o prudkém větru, který nemá daleko do hurikánu, se raději nezmiňujeme… Počasí umí jinak pohodové odpoledne pořádně zkomplikovat, a to je hlavní důvod pro pořízení zahradního altánu. Poskytne vám tolik potřebné přístřeší, takže se nebudete muset přesouvat do domu.

Není lepší dřevěná stavba?

Možná vás napadlo, že když už se rozhodnete pro zahradní altán, bylo by vhodné zvážit pořízení toho dřevěného. Zahradní párty stany však nabízí výhody, kterých se vám od dřevěného přístřešku nedostane. V prvé řadě jde o pořizovací cenu, která je několikanásobně nižší. V řadě druhé pak snadnou montáž bez nutnosti stavebních úprav. Smontovat párty stan trvá maximálně několik desítek minut – v závislosti na velikosti konstrukce. Moderní nůžkové párty stany lze složit během mrknutí oka. Další výhoda spočívá v mobilitě. Párty stan může stát na jednom místě skoro celý rok, anebo ho budete přesouvat podle potřeby. Dřevomilce sice nepřesvědčíme, ale z praktického a finančního hlediska je párty stan nepřekonaltený!

Pořiďte si altán, který vám bude dobře sloužit

Zahradní altány najdete také v hobby marketech, ale většinou jde omezený výběr. Bohatou nabídku, vysokou kvalitu a lepší ceny najdete u specializovaných prodejců. Za zmínku stojí zahradní altány na T-zbozi.cz. Prodejce vám ochotně poradí s výběrem a doporučí vhodnou variantu.

Publikováno: 04. 03. 2016

Kategorie: Zahrada | Zahrada

Autor: administrator

Tagy: párty stany | zahradní altány