Bazén pořídíte nejvýhodněji na podzim

Všímavým okem jste možná zaznamenali, že drtivá většina sousedů z bazénů na podzim vypouští vodu. Ti zbylí si zřejmě pořídili model BENEFIT od ALBIXONU, protože v něm voda vydrží až několik let. V praxi tak spokojeným majitelům šetří čas i peníze spojené s podzimním zazimováním. Pokud o vlastním bazénu teprve sníte nebo přemýšlíte o výměně stávajícího, udělejte tak nyní. Podzim je zdaleka nejvýhodnějším obdobím!

Raz, dva a bazén je „ready“ na zimu

Bazén BENEFIT umožňuje snadné a rychlé zazimování, což ocení každý, kdo nechce zbytečně ztrácet čas (a navíc mu chybí potřebné zkušenosti). Příprava na zimu probíhá ve třech krocích: vypustí se voda z trubek a přelivového žlabu, zazátkují se bazénové trysky a ve finále se na hladinu položí dilatační plováky (zabraňují tvorbě velkých kusů ledu). A je to, bazén může v klidu přečkat chladné měsíce, aniž by vás měla trápit představa, že ho mohou mrazy poškodit.

Údržba vás zdržovat nebude

Bazén BENEFIT se vyznačuje nenáročnou údržbou. Kombinace vhodně zvolené bazénové chemie a efektivního pomocníka pro čištění vody (solnička, UV lampa) udělá své. O stěny a dno bazénu se hravě postará automatický vysavač. Vaši pomoc potřebovat nebude. K dokonalosti pak chybí jen zastřešení, které zabrání vnikání nečistot z okolního prostředí. Stejně dobře zajistí ochranu před napadaným listím, a aby toho nebylo málo, minimalizuje vypařování vody.

Bazén jako perla každé zahrady

Bazén BENEFIT je praktický, odpovídá moderním technickým standardům, a navíc je neuvěřitelně stylový. Kromě toho, že je k dostání v několika barevných provedeních, nabízí více možností rozmístění trysek a v neposlední řadě schodiště s inovovanou protiskluzovou úpravou. Pomyslnou třešničkou na dortu je integrované LED osvětlení, díky kterému si koupání vychutnáte plnými doušky bez ohledu na denní dobu. A proč si bazén BENEFIT pořídit nyní na podzim? Stavební firmy mají okurkovou sezónu, ale půda na zahradě ještě nestačila promrznout. Kdo zaváhá, na jaře zaplatí více.

Publikováno: 01. 12. 2019

Kategorie: Zahrada | Zahrada

Autor: administrator