RESI: Prvotřídní zdravotní lehátka

Nedílnou součástí většiny ordinací bývá i lehátko. Nesmí být jen tak ledajaké, mělo by odpovídat účelu využití, jinak se pacient nebude cítit komfortně. Ale kde se po daném sortimentu poohlédnout? Přeci jen nejde o standardní nabídku hobbby marketů, ale o úzce specializovaný segment. V případě českého dodavatele Resi však chybu rozhodně neuděláte – nabízí široké spektrum lehátek pro využití napříč mnoha oblastmi zdravotnictví. Mimo jiné také masážní lehátka a lehátka pro kosmetické salony.

Lehátka pro Vojtovu metodu

Díky speciálnímu lehátku pro Vojtovu metodu může terapeut pohodlně přistupovat k pacientovi, který je bezpečně a pohodlně uložen. Po celou dobu je pacient na stabilní ploše, což je pro terapeuta nesmírně důležité. Lůžko je k mání v různých provedeních – některé konstrukce mají pojezdová kola, automatický či hydraulický mechanismus pro nastavení výšky lehátka a další prvky. Zároveň se nabízí široká škála barevných provedení.

Urologická lehátka

Urologické vyšetření nepatří k nejpříjemnějším záležitostem, ale díky kvalitnímu urologickému lehátku může lékař proceduru provést přesněji a rychleji. Lehátka jsou polohovatelná a umožňují nastavení polohy potřebné jak pro samotné vyšetření, tak i pro aplikaci léčiv. Charakterizuje je pevnost, stabilita a maximální komfort. Také v případě tohoto typu lehátka se nabízí možnost hydraulického nebo elektrického pohonu. Povrch lehátka se snadno udržuje a je příjemný na dotek.

Transfúzní křesla

Ať už jde o odběr krve nebo podávání léků, komfortní transfúzní křeslo dokáže pacientovi časově náročnou proceduru o poznání zpříjemnit. Umožňuje pohodlně a bezpečné uložení tak, aby bylo minimalizováno riziko náhlé nevolnosti. Materiál křesla je na vysoké hygienické úrovni a odpovídá vysokým standardům pro práci s biologickými materiály. Informace o všech dalších typech zdravotnických lehátek a křesel najdete na resi.cz.