Sháníte lešení? Víme, kde seženete špičkové hliníkové věže!

Chystáte se stavět nebo rekonstruovat? Ať už hovoříme o rodinném či bytovém domě (případně o jiné nemovitosti), čeká vás náročný proces, v rámci kterého se neobejdete bez profesionálního vybavení. Práce ve výškách není možná bez vhodně zvoleného lešení. Ale jak vybrat to správné a na koho se obrátit? Odpovědi se dozvíte v tomto článku!

Ocelové lešení je out, nyní je v popředí hliník

V minulosti se využívala zejména ocelová lešení, od kterých však stavební firmy postupně upouští. Podstatnou nevýhodou ocelových trubek je koroze, která má vliv na stabilitu a tudíž bezpečnost konstrukce. K dalším mínusům patří vysoká hmotnost, která znesnadňuje manipulaci a konečně i zastaralý systém kotvené. V současnosti hraje prim hliníkové lešení, které je mechanicky odolné, odolává působení vnějších vlivů a nekoroduje, takže si i po delší době uchovává původní vlastnosti. Hliník je mnohonásobně lehčí než ocel a manipulace s ním není tak náročná.

Obraťte se na specialisty z Lehman Technik

Na trhu je k mání mnoho různých druhů lešení a jednotlivé typy jsou vhodné pro specifické účely. Proto byste se měli obrátit na někoho, kdo vám s výběrem dobře poradí. Za zmínku stojí společnost Lehman Technik ČR s.r.o., která patří k největším specialistům ve svém oboru. Firma Lehman Technik se zabývá prodejem a pronájmem hliníkového lešení, závěsných a šplhacích lávek, hydraulických plošin, schodišťových robotů a souvisejícího sortimentu. Firma funguje již od roku 1994 a nyní ji vlastní jediný majitel JUDr. Miroslav Plaček. Lehmann Technik úzce spolupracuje s holandskou společností Custers Hydraulica B. V., která vyrábí špičkové pojízdné hliníkové věže v kategorii profesionálního lešení. Systém vyniká stabilitou, kvalitním řemeslným zpracováním, funkční jednoduchostí a variabilitou. Chcete-li se o pronájmu lešení Praha dozvědět bližší informace, pokračujte na www.lehman.cz.

Publikováno: 10. 04. 2016

Kategorie: Stavba & rekonstrukce | Ostatní

Autor: administrator

Tagy: hliníkové lešení | pronájem lešení praha