Šťastná hodinka na eshopu Oáza nabídne slevy až 40 %

Není nic neobvyklého ani zvláštního, že se snažíme nakupovat zboží, které patří mezi nejlevnější na našem trhu. Zároveň bychom měli mít jistotu toho, že nakupujeme u známého a prověřeného prodejce. Obojí nám dnes umožní eshop www.oaza.cz, který si pro své zákazníky připravil také speciální akci, která je nazývána jako Šťastná hodinka. V rámci ní můžete získat zajímavé slevy, které mohou činit až 40 %. Jak na to?

Hodina v každém týdnu

Jak vše probíhá? Hned na úvod musíme říci, že velmi jednoduše. Jednou týdně se totiž eshop na hodinu promění v unikátní prodejní galerii, kde lze nakoupit s cenami sníženými i o 40 procent. Konkrétní start této akce se dozvíte velmi snadno. Na samotném webu najdete odpočet, díky kterému zjistíte, kolik hodin a minut zbývá do chvíle, než samotné slevové šílenství vypukne. Jakmile nastane požadovaný čas, změní se veškeré ceny na nové, které již mají zahrnutou slevu. A vy máte hodinu na jejich nákup.

Co vše lze nakoupit?

Možností toho, co si můžete se zajímavou slevou pořídit, je více než dost. Podíváme-li se konkrétněji, tak logicky vede elektronika a domácí spotřebiče. Jde třeba o:
  • Ledničky
  • Myčky
  • Pračky
Stejně tak se musíme dotknout i možnosti nakoupit praktickou a levnou elektroniku. Mezi základ dnes patří hlavně televize. Stejně tak to mohou být i domácí kina a další sortiment. Ten je následně doplněn také výpočetní technikou a mobilními telefony.

Sortiment pro domácnost i zahradu

Výše zvedené zboží však rozhodně není to jediné, které lze v rámci Šťastní hodinky nakoupit. Mohou to být třeba sekačky a další zboží určené primárně pro vaši zahradu. Vybavit si pomocí nákupu můžete i svou domácnost, stejně jako dětem dokoupíte potřebné hračky. A kdy to vše vypukne? Pokud chcete mít náskok před konkurencí, navštivte výše uvedené webové stránky, či eshop Oáza sledujte také na Facebooku.

Publikováno: 29. 08. 2015

Kategorie: Elektronika

Autor: administrator