Svatý Valentýn se blíží. Už víte, co své lásce pořídíte?

Svátek všech zamilovaných se slaví 14. února již nejen v anglosaských zemích, ale prakticky po celém světě. Přinášíme proto tipy, se kterými u svého protějšku rozhodně zabodujete!

Kytice to jistí!

Každá žena miluje květiny! Nemusí to být jen pugét rudých růží, který své partnerce pořídíte. Naopak, můžete sáhnout po originálních a moderních trendech, jako jsou tulipány, čemeřice či hyacinty uvázané do jarních kytic. Vyplatí se proto zajít zavčas do kvalitního květinářství a ideálně si květiny zamluvit na objednávku, třeba v oblíbených partnerčiných barvách.

Sladké je nesmrtelné!

Ano, čokoládová srdíčka, bonboniéry, či sladké oříšky v čokoládě nikdy neztratí svá kouzlo. Spousta obchůdků nabízí také speciální valentýnské edice s různými nápisy, které vám pomohou vyjádřit přesně to, co cítíte. A pro tvořivé duše máme tip. S využitím čokoládek a dalších dobrot můžete vytvořit vlastní dárkový balíček, do kterého můžete přidat třeba i talisman pro štěstí či maličkost, připomínající vaši lásku.

Vzpomínkami do nebe

Pakliže uvažujete o zužitkování vaší fotky z dovolené, kterou tolik oba milujete, je ta pravá doba nápad zrealizovat. A pokud se s danou situací pojí i společná písnička, tak pro vás máme trefu do černého! Navštivte e-shop OnGlazz a překvapte svého miláčka originálním dárkem v podobě spotify fotky ve skle. Veškeré nápady a představy jsou jen ve vaší režii!

Blýskněte se

Dalším tradičním dárkem bývají samozřejmě šperky. Pro pány třeba kožené náramky se jménem, přívěsky s motivem oblíbeného koníčku, pro dámy zase prstýnky či náušnice. Zkrátka i tyto doplňky z bižuterie, oceli, stříbra či zlata jsou taktéž nestárnoucí.

Společný čas

Možná lepší způsob, jak projevit náklonnost, než všechny dárky na světě, je věnovat partnerovi svůj čas. Můžete zamluvit wellness pro dva, večeři při svíčkách, nebo pokud si na okázalou romantiku zrovna nepotrpíte, tak vyrazit do kina či divadla s následnou noční procházkou osvětlenými uličkami. Není samozřejmě důležité, jak velký dárek budete věnovat. Hlavní je, aby byl od srdíčka. Tak oslavte svoji lásku s láskou!

Publikováno: 30. 01. 2022

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator