Toužíte po luxusním bydlení? Nechte si ho postavit na klíč

Hledáte nový domov, který bude ve všech ohledech lepší než ten stávající, ale neustále narážíte na samé kompromisy? Rozhodnutí je na vás – buďto se s nimi smíříte, nebo si necháte postavit vysněný dům na klíč. Pokud se však nakonec přikloníte k novostavbě, dejte si záležet na výběru stavební firmy. Ve svém vlastním zájmu se obraťte na ty nejlepší – předejdete mnoha nepříjemnostem a ve finále ušetříte peníze, čas i nervy. K erudovaným odborníkům bezesporu patří společnost McFALL DEVELOPMENT.

Jádro McFALL DEVELOPMENT tvoří tým odborníků, kteří mají s výstavbou rodinných domů dlouholeté zkušenosti. Společnost má zvučné reference – mezi nimi mimo jiné rozsáhlý projekt moderních nízkoenergetických rodinných domů v lokalitě Zelený Zlonín. Kdoví, třeba vás po prohlídce vzorového domu nakonec zaujme některá z volných nemovitostí. Anebo si jen uděláte obrázek o kvalitě výstavby pod taktovkou zkušeného developera.

Zelený Zlonín je charakteristický nadčasovým designem, přítomností úsporných technologií a inteligentním ovládáním systémů. Jinými slovy jde o luxusní bydlení vyhovující současným standardům.

Pokud se vám nabídka hotových domů v rámci developerského projektů Zelený Zlonín zamlouvat nebude, můžete si od McFALL DEVELOPMENT nechat postavit moderní nízkoenergetický dům na klíč. Individuální výstavba proběhne na vašem vlastním pozemku, nebo na parcele, kterou si zakoupíte přímo od developera. Nutno podotknout, že pozemky na prodej bývají v prémiových lokalitách s dobrou občanskou vybaveností a dopravní dostupností.

McFALL DEVELOPMENT s vámi bude od začátku až do konce. Na základě individuálního požadavku pro vás zajistí projektovou dokumentaci, stavební povolení, a dokonce dotaci Nová Zelená úsporám. Fotogalerii realizovaných projektů a další informace najdete na mcfd.cz.

Zanech komentář

2 komentářů
  • My také toužíme po pěkném bydlení, proto si ho postavíme sami. Nevěřím tomu, že by nám ho někdo jiný postavil líp, protože jim může být jedno, jestli to bude udělané opravdu dobře, kdežto mě na tom záleží. Základ dobrého domu je poctivě udělaná základová deska. My jsme ji vykopali 30 cm hluboko a navozili tam různé kameny, které jsem udusal pomocí vibrační desky, aby byl podklad opravdu udusaný a nehrozilo, že si deska časem různě posedá. Tato půjčovna vibrační desky https://www.isermat.cz/category/vibracni-a-hutnici-technika/vibracni-desky/ mi vyřešila problém, kde bychom ji mohli sehnat, aniž bych ji musel koupit.

  • Dobrý den, máte prosím někdo z http://www.mcfd.cz zkušenosti? Mně se jejich domy moc líbí. Ale rád bych slyšel nějaký názor od člověka, který už si něco od nich zakoupil. Díky moc. Petr Vávra.