Kdy je nejlepší doba na výměnu oken?

Rozhodli jste se pro výměnu oken a přemýšlíte, kdy bude nejlepší doba pro jejich nákup i montáž? Pravděpodobně jste jako nejvhodnější období zvolili letní měsíce. V tomto případě ale můžete narazit. Kdy tedy nakoupíte nejlépe? Okna jsou klíčovou součástí tepelné izolace domu. Většinou bývají při rekonstrukci starších bytů a domů vyměňována jako první. V posledních letech jsou nejčastěji volena plastová okna, která jsou oblíbená pro svou relativně nízkou cenu, vysokou životnost, snadnou údržbu a skvělé izolační vlastnosti.

Nákup oken

Kdy okna zakoupíte v zásadě není důležité. Jejich kvalita bude stále stejná. Pokud si ale přejete ušetřit, v letních měsících, kdy okna kupuje většina zákazníků, tak velké slevy jako v zimě, rozhodně nečekejte. Vzhledem k tomu, že je poptávka po oknech v letních měsících vyšší, pravděpodobně si na ně také počkáte o něco déle. Ať už ale okna kupujete kdykoliv, dbejte na to, aby na vás prodejce měl dostatek času ohledně důkladného probrání všech detailů. Plastová okna v Ostravě, v Opavě, ve Vsetíně a dalších okolních městech zajišťuje například společnost Triogas s.r.o., která zaručuje kvalitu dodaných služeb v jakémkoliv ročním období.

Kvalitní montáž

Při montáži oken si opět dávejte pozor na kvalitu odvedené práce, a to zejména v letních měsících, kdy firmy vzhledem k vyššímu počtu objednávek přijímají brigádníky. Dbejte proto na kvalitu odvedené práce a vždy si vše pečlivě zkontrolujte. Ideálně pro výměnu oken volte firmy, které se zabývají jak prodejem, tak montáží.

Pořiďte si okna přímo od výrobce

Ideální variantou je pořízení oken přímo od výrobce, který pak je schopen zajistit i jejich montáž. Pořiďte si plastová okna v Ostravě, v Opavě nebo ve Vsetíně a dalších okolních městech přímo od výrobce. Podívejte se na nabídku společnosti Triogas s.r.o.

Publikováno: 25. 05. 2017

Kategorie: Stavba & rekonstrukce | Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator

Tagy: plastová okna ostrava