Nový realitní portál Cincink zvedá laťku. Nabízí mnohem více, než je zvykem

Koupit či prodat nemovitost není jako zajít do krámu pro rohlíky. Jde o mnohem komplexnější činnosti vyžadující svědomitý přístup, jinak hrozí spousta nepříjemností i rizik. A právě proto vnikl nový realitní portál Cincink, který zájemcům nabízí snad všechny služby související s koupí a prodejem nemovitosti. Stojí za ní silná dvojka – Komerční banka a IdeaSence. Veřejnost se s portálem, respektive jen beta verzí, mohla seznámit již v červnu tohoto roku, k oficiálnímu představení došlo v rámci tiskové konference 1. října. Realitních portálů je na internetu víc než dost, ale ani ty nejlepší nenabízí tak obsáhlý soubor služeb jako Cincink. Šéfka projektu Kateřina Stehlíková, která je zároveň autorkou nápadu, uvedla, že na počátku byla výzva pro zaměstnance Komerční banky. Instituce je otevřená rozvoji služeb a dala zelnou inovativním nápadu. Výsledkem je portál nabízející bezplatnou inzerci, kvalifikované poradenství, výhodné financování, ale také opomíjené služby, jako jsou energetický štítek, zápis do katastru a v neposlední řadě stěhování. Název projekt perfektně vystihuje. Cincink může být první zacinkání klíčů od nového domova, ale také zvuk skleniček při přípitku na úspěšný prodej nemovitosti. V budoucnu by měl web fungovat také na doméně Cinkcink.

Intuitivní rozhraní a široké spektrum funkcí

Snaha tvůrců je při pohledu na portál Cincink patrná na první pohled: Komerční banka si dala za cíl zjednodušit, a přitom vylepšit prodej a nákup nemovitostí přes internet. Vložení inzerátu probíhá v několika rychlých krocích a ve výčtu služeb nechybí žádná, kterou byste mohli v rámci prodejního či nákupního procesu potřebovat. Zájemcům o pořízení vlastního bydlení přijde vhod hypotéční kalkulačka online. Společně s odborníky snadno vyřeší vypořádání spoluvlastnických a dědických nároků, refinancování stávající hypotéky i sloučení poskytnutých půjček. Neméně užitečná je možnost technické inspekce (prověření stavu nemovitosti) před plánovaným nákupem. A konečně i služby daňového poradce či úschova peněz. Prodejci nemovitostí se mohou spoléhat sami na sebe, nebo obchodovat efektivněji díky doplňkovým službám, jako jsou odhad ceny, profi nafocení bytu, popis od zkušeného realitního textaře, vizualizace interiéru a 3D plánek nemovitosti na základě dodaného 2D plánku či náčrtu.

Registrace a kreditní systém

Registrace je zdarma a za vybrané úkony (za registraci, vložení inzerátu...) uživatelé získávají kredity, které mohou následně proměnit za služby. Resumé? Cincink je moderní realitní portál, který čeří stojaté vody českých inzertních webů neotřelými nápady. Mít vše na jednom místě je trend a tvůrci ho pojali velkolepě.

Publikováno: 15. 10. 2019

Kategorie: Reality

Autor: administrator