Zahrada bez zahradního domku? Vyberte si ten správný!

Zima se konečně stáhla do ústraní a žezla se chopilo vytoužené jaro. Pokud jste se nemohli dočkat, až zase začnete trávit více času na zahradě, pak vám přijdou vhod následující tipy. Prozradíme vám, proč byste si měli pořídit zahradní domek a na jaké typy narazíte. K mání jsou totiž stavby všeho druhu – úkryty před deštěm, úschovny nářadí i malá doupata pro děti. Podrobně jsme prozkoumali nabídku známého prodejce Domky Herold (odkaz na web) a došli jsme k závěru, že si na své přijde každý.

Jaký zahradní domek na vaší zahradě chybí?

Ze stavby zahradního domku nemusíte mít strach. Jejich konstrukce je snadná a montáž zvládnete i svépomocí. Nebudete muset kopat základy a stavbu umístíte tam, kde ji potřebujete mít – stačí, když zarovnáte podklad. Zahradní domky disponují všemi nezbytnými prvky, takže nebudete muset nic dokupovat. Měli byste však zvážit, k jakým účelům budete stavbu využívat. Byla by škoda zaházet domek určený k příjemnému posezení harampádím, které patří do domku určeného na nářadí. Což platí i obráceně – kůlna není tak komfortní jako domek s terasou. Důkladně promyslete také rozměry. Zahradní domek vám musí poskytnout potřebný prostor a zároveň nezabírat zbytečně velkou část zahrady. Důležité jsou i detaily, například typ dveří, počet okenních otvorů apod. V nabídce najdete také luxusní dřevěné domky s funkcí sezónní chaty. Tyto elegantní stavby ocení každý, kdo vyžaduje to nejlepší - spoustu místa a stylový design.

Proč si pořídit zahradní domek od Domky Herold?

Domky Herold nabízí široké spektrum staveb – od zahradních domků na nářadí přes altány a pergoly až po dětské domečky, garáže a přístřešky. Všechny stavby jsou mimořádně kvalitní a od prověřených výrobců (Herold, Palmako a další). Nechybí ani plechové domky BIO-HORT, které jsou ve svém segmentu jedny z nejlepších.

Publikováno: 22. 04. 2017

Kategorie: Zahrada

Autor: administrator

Tagy: domky herold | jak vybrat zahradní domek | zahradní domky