Krb zapadne do moderní i klasické domácnosti

Přemýšlíte nad tím, jak vylepšit bydlení a dostat do něj nevšední atmosféru s nádechem romantiky? Představte si, jak ve vašem obývacím pokoji praskají polínka a jak ho mihotavým tanečkem prosvětlují plamínky. Znáte snad něco lepšího než relaxaci u krásného krbu? Ty jsou v posledních letech opět v kurzu a není nic jednoduššího, než si ho dopřát taky. A obrátíte-li se na kamnáře z firmy KrbyPelant s.r.o., investice rozhodne nebudete litovat! Důvodů, proč si pořídit krb, je hned několik. Pomineme-li skutečnost, že se jedná o vizuálně přitažlivý interiérový prvek, musíme zmínit:
  • levné vytápění
  • okamžitý zdroj sálavého tepla
  • ekologické spalování dřeva
Vytápění dřevem je výrazně levnější než plyn, elektřina a dokonce i uhlí. Chcete-li ušetřit, pak se vám stavba krbu vrátí i s úroky. Navíc nebudete muset čekat, až se místnost vytopí. Stačí zažehnout plamen a za pár chvil se místností rozlije příjemné sálavé teplo. Jistě vás potěší i to, že při spalování dřeva nevznikají žádné zbytečné škodlivé zplodiny. V úvodu jsme zmínili odborníky ze společnosti KrbyPelant. Proč byste si měli svůj nový krb nechat postavit právě od nich? Firma KrbyPelant působí na trhu po mnoho let. Je členem Cechu kamnářů a spolupracuje s předními českými a zahraničními dodavateli krbových vložek a kamen. Uvažujete-li pouze o koupi komponentů, nechte si poradit a doporučit špičkové výrobky, které vás svou kvalitou nezklamou. Můžete si je prohlédnout a vyzkoušet v kamenné prodejně – i to je jeden ze zásadních rozdílů mezi profesionály a obyčejnými prodejci, kteří danému sortimentu často vůbec nerozumí. Pokud se na stavbu krbu svépomocí necítíte, neztrácejte čas a šetřete si nervy. Kamnáři z KrbyPelant se o vás postarají přímo královsky. Vytvoří pro vás 3D vizualizaci, na základě které dotáhnou vaši představu o krbu k dokonalosti. Samotnou realizaci krbu provedou tak, aby výsledek předčil veškerá očekávání – váš nový krb bude nejen krásný, ale také stoprocentně funkční a bezpečný. KrbyPelant působí především v těchto lokalitách:
Chcete-li se dozvědět další zajímavé informace a pokochat se fotogalerií realizovaných zakázek, zamiřte na www.krbypelant.cz.

Publikováno: 10. 10. 2015

Kategorie: Stavba & rekonstrukce | Ostatní

Autor: administrator

Tagy: krby karlovy vary | krby ústí nad labem | krby žatec